bugün

2014 brezilya dünya kupası

çok büyük beklenti içerisinde olduğum turnuva ki ;

* messi ve ronaldoyu bundan sonra hiçbir turnuvada bu kadar formda göremeyebiliriz.

* ispanya için bir devir bitiyor olacak, xavi ve iniesta bi daha ki kupada yan yana oynayamayacaklar

* almanlar bu kupayı aldı aldı yoksa jenarasyon değişecek ve kupaya hasretleri devam edecek ki mesut turnuvanın yıldızlarından biri olabilir

* belçika, lan hangi programı açsam bu adamlardan bahsediyorlar.

* brezilya evet o joga bonita olmayacak ama kolay teslim olacak gibi de değiller.

* hollanda geri giden futboluna rağmen ofansta hala her takıma gol atabilecek güçteler.

* fransa, zizu sonrası bunalım dönemini atlattılar. akıllı olurlarsayarı final görürler.

* italya'nlardan bişey beklemesemde bu adamların bir potansiyeli hep oluyor ki buffon ve pirlo gibi iki eski kurt bu takımı sırtlayabilir.

* ingilizler gelen giden vurur bunlara da ben rooney'e acıyorum adam kendini bir türlü gösterebilecek kadar güçlü bir takımda olamadı yoksa forvetim diyen çok oyuncuyu tozluğunda sallar.

ve son olarak : tek eksik ibrahimoviç, taktığını hiç sanmıyorum ama ben takıyorum lan neden yok diye. bu adam isveç değilde fransa vatandaşı olsa idi bu kupada neler olurde serhat düşünebiliyor musun?

neyse düşüncesi bile heyecanlandırdı.

özel not : türkiye (tam takım ptt, olur ya bi gün yine olur).