bugün

ben bu yazıyı kendime yazdım

En bastan anlatiyim seni gorduhum ilk gun tabi kisiligini bilmedigim icin yani cok azcik az ama etkilenmistim sonra hareketlerin falan okul icindeki davranislarin itici geldi kizlarla yakinligin etrafimda kiz yok desende fazlasiyla vardi bence yani bunu sana daha oncede soyledim okulda farkli telefonda farkiydin yani simariktin acikcasi birde inatci ve hic bir soyledigimi takmiyodun yani kotu birsey soylesemde yine yanima gelip konusabiliyosun hicbirsey olmamis gibi ama bu huyun iyi birsey sadece bana karsi degilse tabiki yani okul disinda pek seninle bir yerde bulunmadim ama tahmin edebiliyorum az cok kizlara hayir demeyi ogrenmelisin bence * soyle birsey var gercekten sipsevdisin yani evet birini hadi diyelim beni seviyosun am tek bana karsi degil beni severken baskalarinada asiksin yada hoslaniyosun yani tam bi sipsevdisin. Sana iyi yonunu siyledigim zamanda havaya giriyosun o yuzden sana hep koyu yonlerini soyluyorum o zaman daha iyi oluyosun 'simarmiyosun' en azindan * alingan yada kin tutmuyosun en sevdigim yonunde bu * cok anlatilicak sey varda iste konusmuyorum o kadar *

iyisin isine geldiginde tani * bide laf olsun diye soyledigin cok sey var bana karsi durust oldugunu dusunuyorum yani hemen hemen o yuzden guvenilmeyecek biri degilsin yani * sevilmeyecek deger verilmeyecek biride degilsinde iste o olmuyo. bisey soylicem ama simarma yada okurken pis pis gulme * okulda boyle bazen benimle ugrastigin gunler geliyo herseyin ayri bi guzelligi var derlerdide inanmazdim gozum seni aramiyo diyemicem * ara sira iste * oda sakalari dozunda yaptigin zamanlari iste oyle iki yuzluuuu diye bagirdigin zamanlari degil :D

Bir kaç sene önce gelen masum mesajlar.