bugün

ateist yaşam tarzı

güzel bir yaşam tarzıdır. bu dünyada kaldığı sürece bir çok şey yapmak istemektedir bu insan bir kaç dil öğrenmek, dünyayı gezmek, güzel bir hayat sürmek gibi. kültürel birikimi de yüksektir bu insanın istediğiniz kadar böğürün burada gülüp geçer sadece. kimseye kötülük yapmaz ateşten korkan bir hayvan gibi değil, insan gibi bir ahlaki sistem yerleştirmiştir beynine çünkü ve bu sistem bir cümledir: bana yapılmasını istemediğim bir şeyi kimseye yapmam.

mesela 12 yaşındaki kızlarla evlenmez bu insan. günde 5 kere manevi masturbasyon yapmaz kan bayramında gidip küçük çocukların karşında bir canlıyı katletmez. bir adam eşittir iki kadın demez. sadece ateşten korktuğu için tanrısından göğüsleri tomurcuklanmamış seks köleleri istediği için değil sadece iyi olmak için iyidir. sevdiği bir kadına üzerine titreyerek dokunur ve bundan bir kusurmuş gibi utanmaz. gidip 4 kadınla evlenen grup sexten başlayıp pedofiliye kadar uzanan geniş yelpazeye sahip insanların ateistler istedikleri kadınla sevişiyor demesi garip biraz. ayrıca ben seksi doğanın bir parçası olarak kabul ediyorum yada sevgiyi bir tür ifade ediş.

not: agnostiğim.