bugün

kızların sınıf ortalamasını yükseltmesi

Özellikle kimya mühendisliği gibi kız popülasyonunun aşmış olduğu bir bölümde okumaktaysanız 4 yıl boyunca başınızı ağrıtacak olaydır.aşağıdaki gibi diyalogların da yaşanması muhtemeldir...

Kimya vizeleri okunmuş not listesi asılmıştır.Ramirez notlara bakmak amacı ile listenin önüne kadar gitmiş tam o anda telefon çalmıştır.Arayan inekgüldür.istemeye istemeye telefon açılır...
-Ya ramiiii.bizim notlara da bakar mısın?(ki daha kendi notuna bakmamıstır)
-Tabi...dur bakalım...denyogül hedegül hödögül aha inekgül 98 almışsın...(söyledikten sonraki ufak arada kendi notu olan 70 i görmüş sevinmiştir ramirez.olacaklardan habersizdir.)
-hadi yaa...inanmıyorum halbuki tamdı benim 2 puanı nerden kırdı acaba vidi vidi bik bik ay hedegül kaç almış?
-dur bakalım...100 almış...*
-hödögül?
-hmm.....o da 100...*
-denyogül?
-bakıyoruuummm....valla o da 100..(dendiği anda listede bir gariplik sezilmiştir)..alala...bu ne lan...kaç tane 100 var lan bu listede..dur bakalım..1..2..3..4..5..6............37...38....39...*hass...bu ne lan.**
-(inekgül fütursuzca konusmaya devam etmektedir)..ya bu hoca bana taktı* galiba denyogülle kağıtlarımız aynıydı niye kırdı...*
-labisktrgt...
-efendim?
-dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt

Omuzlar düşmüş bir biçimde bölümden çıkılır nargileye gidilir.Efkar dağıtılır.4 yıl ne b.k yicem ben bu ineklerle diye düşünülür...