bugün

alkollü kafayla sevişmek

Ar damarı çift şeritli otoban gibi yarılmış kişi anlatımlarıdır. Eylemidir demiyorum dikkatinizi çekerim. Adam bu boku yeyip üstüne bir de burada akıl-fikir vermek adına yazabiliyorsa, anlatabiliyorsa sahiden ar dediğimiz şeyde bir sakatlık vardır. Bu kişiler öncelikle bunu kabul etmek zorundadır.

Başlığa şöyle bir göz attım da maşallah arkadaş ne kadar sikişgen adamlarımız varmış memlekette yahu... Öbürü şaraptan girmiş karıdan çıkmış bir diğeri şöyle böyle yapmayınız demiş kullanma klavuzu gibi mübarek.

Bak güzel kardeşim tamam anlıyorum erkekliğin erkeklik olduğu asıl eylemleri yerine getiremedin, ne bileyim evine aş kendine eş bulamadın, taşı sıkıp suyunu çıkartamadın, bir beynin var ve kullanamıyorsun, bir dava için kanının son damlasına kadar çaba sarfedemedin, hayatının tamamı bu ve bunun gibi kepazelikler içinde geçiyor falan. E yani geriye kalan tek şey de altındaki saptan erkeklik kanıtlamak oluyor, doğru değil mi? Ve sen de erkekliği 'sevişmek' değil dikkat çekerim, sikişmekle iddia ediyorsun. Bunu bu amaçla yapıyorsun. Çünkü niye? Başka bir boka yarayamadın. Çünkü niye? Yaratıcı tarafından sana verilmiş asıl 'erlik' özelliklerini kullanamadın. Çünkü işine gelmedi ya da aptalsın. Yapabildiğin tek şey de lego parçana uygun bir diğer parça bularak bunu buralarda anlatmak ve adice ortaya dökmek. Seninle o anları paylaşan ve zevk esnasında gözleri kayan kaltağın da damarlarında gezen kanı sikeyim ben. aklınız çıkıyor değil mi o an için? Ne aile geliyor gözünün önüne ne de başka şeyler. Ya da o an için aldatıyor olduğun sevgilin ve onun masum gözleri? Gelmez tabiî. Çünkü orospular ve çocukları için alkol var, kafa kıyak, bahane hazır, ee? Geriye tek şey kalıyor. Açıklama yaparken o alkolün ardına sığınan herkesin de zürriyetini sikeyim. Hepiniz her şeyin farkındasınız anlattırmayın bana şimdi. Uyanınca tanımamak mı? Süpürge sokasım var içlerine doktor...

- çok içmiştik...

Bak tekrar ediyorum, yap. Yapma demiyorum. Beni alâkadar etmez bana ne olm sizin düşük irade ayinlerinizden. Ama kalkıp da burada format dahilinde bir şeyler karalayarak "ben de yaptım ha ayık olcanız olm" mesajı vermeye çalışma. Senin aklına sıçarım. Bu meziyet değil. Bu senin nefsinle yenik düştüğün bi mücadele. Bu senin arsızlığın. Bu senin iradesizliğin ve güçsüzlüğün. Oysa ki yaradan erkeği sadece fiziksel olarak güçlü kılmadı. Senin farklı güçlerin de var evladım. Senin bir kaltağa karşı koyma gibi özelliklerin de var. Bunları keşfet önce. Ha dersen ki "hacı ben nefsimle hiç mücadeleye girmedim canım böyle istedi böyle yaptım" o vakit ben bir koşu allah'a isyan edip geleceğim. Çünkü ben senin gibi bir gerzek yerine bir yumurtaya daha can verilmesini tercih ederdim. Sahanda yerdik ya hıağmın...

Hülasa daha fazla sövmek istemiyorum, ayriyetten mantık çerçevesi içinde makul sebepleri ile birlikte aşağılanmak isteyen özel mesaj yoluyla ulaşabilir. bu ve bu gibi şeyler sayesinde toplumda bir bir çatırdayan ar damarlarının sesi umarım sadece benim kulaklarımı tırmalamıyordur. Buraya bu şekilde anlatıp, "yapıyoruz yani yeaa" mesajında yazıp çizen cümle âlemin bir an evvel toprak olması dilekleri ile...

Dipnot: arada bir yerde "çifte günah" yazan arkadaşı da gördüm. nicklere dikkat etmemekle birlikte kendisi bu entrysinde ciddi ise allah kendisinden bin defa razı olsun diyorum, umudum oldu.