bugün

bir aşktır bu

part 2

dans, erotik bir dansa dönüşür böyle durumlarda.
eller birbirimizin bedenlerinde özgürce dolaşıyordu,
yapma, etme yok, en başta ona söylediğim "istemediğin bir şeyde elinle beni hafifçe it, hayır deme"

o da bu uyarımı dikkate alarak ayakta danslı ve yavaş yavaş sonunmamızla üzerimizde bir şey kalmamış

benim zevkim onun aldığı zevk yanında çok sönük kalmıştı.

mutluluktan her şeyi yapmak istiyordu ve sürekli kulağıma " ben hiç bunları yaşamadım" diyordu ancak zaten belliydi çarşafın ıslaklığından bile, göğüslerin diriliğinden.

bir de bir tek ben mi alırım bu konuyu bilmem ancak ilk kez benimle sevişen kızlarda bir farklı

koku hissederim, hafif iç çamaşırının içine sinmiş konusu sanki bir arzu ve şevk ile içimi hapseder o koku.

ilk olarak beyaz 85 lik sütyenini tek hamlede söktüm kopçasını, sonra yavaş yavaş dudaklarımla indirdim gözlerimi kapadım çıplak göreceğim anı hayal etmiştim, bu anı sanki planlamış gibiydim ancak değil, benim için olağan bir rituel onun için ezoterik bir kıvamda ilerliyordu her şey.

gözlerimi açtığımda onun gözleri kapalı ve o an üstünde olup kapatmadığım tüm alanları kırmızı, al, süt gibi kız al giymiş gibiydi.

nefes alış verişleri kısa kısa ve memeleri nefes alıp verirken 85 ten 105 e çıkıyor iniyor gibiydi.
yavaş yavaş aşağısına doğru indim. hiç acele etmeden,dokunmadığım, öpmediğim bir yeri kalsın istemiyordum. hafif ısırıklarla heyecan veriyordum ona.