bugün

hoşlandığı kızla ilk defa buluşacaklara tavsiyeler

tavsiyeden kasıt, yanlış anlaşılmış istek tipi, yardım isteme tipi. bi beyefendi gibi davranacam. neden hemen müstehcene bağlıyosunuz ki şu durumu, namuslu bir kızın iffetinden daha az değildir bu konudaki iffetim arkadaş. neden ya ? yani kız + erkek = sex midir olay ? yazık be. siz sevebilmeyi unutmuşunuz valla be. tüüıımınaaa. size soran da kabahat.

bir kız sevmek ona her ne şekilde olursa olsun zarar vermekten kaçınmaktır da bi yerde. belki gelecekteki kocası ben olmayabilirim, ama kocası olacak olan adama da , bu kızın elini dahi tutarak haksızlık etmek kesinlikle istemem. zira benim eşim olacaksa da eline yabancı erkek eli değmiş biri olmasını istemediğim için yine ona zarar vermekten kaçınırım. bu tutum çoğu için hayal gibi olsa da hâlâ bu tutuma sahip olduğum için kendimle gurur duyuyorum. budur arkadaş sağlam bi ilişkinin temeli. siz de elin kızını bi eşya gibi görüp ona göre tavır takınmaktan vazgeçin, lütfen bakın .

edit: bu arada alkolü tavsiye olarak bile benle ilişkilendirdiğiniz için kendimden tiksindim be ! öööö' alkolmüş.