bugün

vücut geliştirme

Kilo almanın yanında kilo vermeyede yardım eder. ilk iki ay kondiksyon ağırlı çalıştıktan sonra hergün iki kas grubunuda çalışma listeme ekledim, eritmekle beraber yağları kasada çevirebiliyorsunuz ama bir süreden sonra oluyor bu dediğim. Toz veya buna benzer birşey kullanmadım yemekten çokta kısmadım ama yağı az yararlı gıdalar tükettim, işim engel oldukça öğrendiklerimi evde tekrarladım 3. aya yaklaştım 20 kilo verdim ve vücudun almaya başladığı şekilden memnunum, zamana yaymak lazım acele ettikçe insanın isteği gidiyor.
Benim gibi kilolu başlıyacak yapıcak arkadaşlara bir kaç tavsiye; gece ve gündüz vardiyalı çalışıyorum zor benim için ama siz kahvaltı alışkanlığı yapın, yatmadan önce sakın yemeyin hatta aç yatın lan, haşlanmış sebze tüketin, limonlu şekersiz içicekler öneririm, limonlu soda içtim ben günde 1 tane, yeşil çay çok işe yarıyor basın limonu anasını satam limon ve yeşil çay mucize gibiymiş öneririm, piyasada yardımcı ilaçlar var evet onlarıda denedim işe yarıyor ama vücudunuzun bağışıklık sistemi yüzünden etkisi azalıyor kullandıkça o yüzden ilaçlar çok kısa sürelik etki yapıyor, kendi deneyimlerim bunlar. Cidden dışarıdan farkedilir çok şey var tabi 5-6 sene önce biraz farklı sporlarda uğraşmıştım daha etkili oldu ve en önemlisi vücudum aşırı dinç oldu rahat duramıyorum yerimde.
güncel Önemli Başlıklar