güldür güldür

1. 7.
    insanların kanayan yarasıdır sevgiliye hitap şekli... ne söyleneceği bilinmez. tüm sözler eskimiş, hırpalanmış, ayaklar altına düşmüştür. sevdiceğine layık görüp de söyleyesi gelmez insanın klişeleri; aşkım, sevgilim, bir tanem, bebeğim, köpeğim, bulldog'um, maymun, çiçeğim, güzelim, çirkinim, azgın boğam, danam vs. vs....

işte bu program bu kanayan yaramıza tentürdiyot dökmüş, bir nebze olsun yakmış ama klişelerden arındırmıştır kelamımızı...

aslında bunu sizinle paylaşmam yanlış ama ilk programında naptım biliyo musunuz? gittim izledim anasını satiyim! hem de o ne ki? bir de naptım, bil bakalım? sevgilime dencek laf buldum laaan! çok heyecanlıyım. heyecanımı paylaşacak ve bu yeni sözümle hitap edecek bir sevgilim olmadığından sözlükle paylaşma ihtiyacı duydum, biraz buruk, biraz hüzün ve azcık da "en azından sözlük var, içimde kalmadı" tesellisiyle...

söylüyorum bak hazır mısınııııızzz????

geliyoooorrr!!!

oooooooo!!! sinirler gerildi bu an bekleniyooorr!!!!

ambiyansı yarattınız mı gözünüzde? ben şu an bir amigoyum, siz de seyirci ve coşuyoruz arkadaşlar:

oley oley oleeey!!!

çok rezilim. ııiiyy. soğudum kendimden. üfff iğrenç. bunu da yaptım ya...

neyse tamam vurmayın. hıck! sözlüyorum:

pıtışkoooo!!!

nasıl ama?

hatta buna programda olduğu gibi biraz da karadeniz şivesi ekleyip: pitişuk diyeceğim. acayip marjinal hissediyorum kendimi. valla yapcam bunu. sevgilim olmak isteyen? *
    velhasıl, iyi olmuş, sevdim. güldür güldür gelmiş, güldüre güldüre de bitmiştir; bu haftalık...
    1 -2 ... rapunzel kibrit satar

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle