bugün

collezione den lcw den giyinenlerin ezik olması

sattığı malın üstüne bire bir koyan tekil magazalari begenmeyen, kitle üretimi yapan bu tip büyük firmaların sezon başında bire iki buçukla sattığını bilmeyen,çocuklara aldığı sümük gibi malı "elsivadan alıyorum ben hep" diyerek bir bok zanneden, ezikliğini bilemem ama kendini sütten çıkmış ak kaşık sanan halkımızdır.

bire bir fahiş kazanç öyle değil mi? 10 lirayı aldığını 20 liraya satmak zo run da sın arkadaşım, ben hazır giyim satacağım diyorsan. bu üzerine koyduğun 10 lira ham kardır. 3 lirası kira, 3 lirası tüm giderler, 2 lira çoğu yerde çoğu zaman indirim, 2 lirası da senin net karındır. ama anlatamazsın 20 tl ye ihracat fazlası gap satarsın. "imitasyon mu bu?" derler. bok alırsın mına koyum imitasyonu 20 liraya sen. iyi ki öğrenmişsiniz o kelimeyi. zara'ya yapılmış çorabı elli kuruşa satarsın burun kıvırırlar. forum'da aynı çorabın çifti dokuz buçuktur ama. he büyükler iyidir ama onlara. sen küçük esnafsın her zaman kazıkçısındır.

cesareti olana denemesi bedava buyrun; mal alıp satmaya çalışın ve görün halkı da esnafı da anasını satayım.