bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün aklıma bir şey geldi eskileri düşünürken, yani aklına gelmek değilde olan bir şeyin yeni farkına vardım, şimdi ye kadar eski sevgililerim arasında sadece bir tanesi hariç, benden sonra kısa sürede hayatlarına birisini alıp yollarına devam ettiler. O bir tanede de ben çok kısa sürede başka birisiyle çıkmaya başladığımdan benden hızlı davranamadı. Neyse bunun nedenini düşümdüm tuvalette. bir kaç çıkarımda bulundum ilki benim insanlar üzerinde etki bırakamadığım yani nasıl diyim sevdiriyorum kendimi ama bağlayamıyorum ha işte bunun gibi bir şey düşündüm tuvalette, sonra tuvaletten çıkınca biraz daha düşündüm. Bunu çürütebilecek bir şey geldi aklıma eski iki sevgilimle konuşmalarım teki bunlarda terkeden bendim ve teki bir hafta tekide 1 ayda yeni bir ilişkiye başlamıştı. 1 hafta olan onla ayrıldıktan sonra geri dönmeye çalışmış seni kıskandırmak için çıktım felan demişti, diğeriylede niye konustuk bilmiyorum arkadas olalım felan diyeydi sanırım seni unutmak icin demisti unuttunmu peki diye sorunca biraz demisti. Neyse bunlar bende özgüven sağlayan anılardı. bazılarıysa benden sonraki sevgilileriyle mutlu olup beni pek siklememişti, benim onları siklemediğim gibi, Bitaneside dövmekten beter etmişti hem terkedip, hem hayatına kısa sürede bir baskasını alıp beni siklememe durumunda olmuştu kendiside benim en siklediğim kişi olmuştur, yani bunlar arasında en çok değer verdiğimdi, neyse amk biz yine konumuza gelecek olursak ilk tezim çürütülmüş olmuştur pek siklenmeyen eski sevgili olmamışım eski sevgililerimin gözünde. peki şimdi bunu tuvalette sıçarken düşünüp niye buraya yazdım ben bir fikrim yok. neyse...