bugün

bir trabzonspor taraftarının günlüğü

trabzonspor'a gönül veren taraftarın düzenli olarak tuttuğu günlüktür.

01/01/2011.
haçan bu sene kesin şampiyonuz, yeni yıla o umutla gireyrum.

22/01/2011
ankaragücü ile perapere kalduk. tu amina koyayim. olsun haftaya fener'e koyarız kadıköyde...

30/01/2011
haçan fenere yenulduk. yaklaşiy herifler iyice, olsun ama hala lideriz, şampiyon olacağuz uyyy...

06/02/2011
uyyy antalya ile perapere kalduk. haçan acaba teşvik mi verdular daaa..hala lideriz ama bursa ile aynı puan, fener iyice yaklaştı...

27/02/2011
bu kayseru kesin teşvik almış...fener kasımpaşa maçunda da şike var, yoksa fener kasimpaşayı nasıl yenecek da.

22/04/2011
uyy eskişehur. mahvettin bizi da. ama bu pulent uygun kesin teşvik almıştır. du bakalım...

22/05/2011
piz karapükü yenduk, fener de sivası yendu. sivas kalecisi şike yaptı kesin. fener şampiyon oldu. nasil oldu, ayni puandayız haçan, anlamaduk...aferaş diyler, sikeyrum aferaşini...şike yapayler, aferaş diyler.

04/07/2011
haçan pisürü adami tutukladilar. şike yapmişlar, ben tura cideyrum, biz şampiyon olduk galiba.
not: ikili aferaş nedur hala çözemedik.

03/08/2011
haçan bu fener kesin şike yapmış, kamera kayıtları var, ama bize kupayı vermeyler.
not: ikili aferaş güzel bişeymiş. öyle dedi bizim dursun.

11/10/2011
şampiyonlar ligunden elendik, ama tekrar katıldık. kesin şampiyonuz. bu ne demek? şampiyon biziz demek. bize her yer trabzon.
not: şampiyonlar ligunde de ikili aferaş varmış.

01/12/2011
ikili aferaşla şampiyonlar ligunden elendik. kupamızı hala vermeyler. aziz yıldurum içeride, bizim kupamızı versinler.

15/12/2011
haçan ahmet çakar bile şampiyon trabzon deyi. ama bizim kupamızı vermeyler hala. bize her yer trabzon.

18/12/2011
bu fener yine pizu yendu. hakemi satin almişlar, şikeyle yendiler, yoksa yenemezlerdi. ahmet çakar yine trabzon şampiyon deyi. öyle deyiler ama kupamızı vermeyler. anlamaduk...

20/12/2011
etuk kuril mi ne sikumse pir rapor hazurlamış. şampiyon trabzon deyiler. 6 ay geçtu hala kupa vermeyler, ben etuk raporini okumadum, okuyan var mu pilmeyrum. etuk kurul ikili aferaşa bakay mi? şimdi biz şampiyon olduk mu? altı ay geçti, deliriyrum...