bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

uyumadığını tabii ki biliyordum. ben sana katı olmuyorum ki. benden neden korkuyosun onu da hiç anlamıyorum ki..
ben hayatımda ilk defa seninle içtim biliyor musun? evet o yılbaşı gecesi hayatımda ilk defa ağzıma alkol deydi. çünkü hiç özendiğim bir şey değildi. hala da değil. kafa olmak gibi bir isteğim de yok hem.
mesele şu ki ben biraz garip bir aileden geliyorum. hiç yadırgamadan, ne yapıyorum lan ben demeden, yani üzerine düşünmeden içmemi (seninle olsam bile) bekleme benden. sonra pişman oluyorum çünkü. ha şimdi her şeyin 4/4lük de bir alkole mi takıyorsun diyebilirsin. tabi ki 4/4lük değilim. ama bari diyorum bari onu yapmayayım.
hani dua ediyosun ya beni olduğum gibi sevsin diye. sen de beni olduğum gibi sev. bir şeyden rahatsız olduğumda bunu bu kadar yadırgama. belli ki rahatsız oluyorum işte.
asıl denge biraz ondan biraz ondan davranmak değil, o tam bi dengesizlik hali aslında. her iki tarafa da meyilli gibi.
benden korkmandan hoşlanmıyorum. ben sana ne yaptım ki benden korkuyorsun.. bu bana nasıl acı veriyor hiç bilmiyorsun..

"tamam aşkım yok. beni neyden korumaya çalıştığını bir anlasam. bi anlatsan bana. alkol yok. tamam ama neden?"

çünkü sevgilim hem seni hem de kendimi en azından o günahtan korumaya çalışıyorum. en azından ondan. ben seninle sadece bu dünyada birlikte olmak istemiyorum.. çok mu ütopik ve yobazca?

seni seviyorum..