bugün

gediz üniversitesi

çeşitli sebeplerden dolayı bıraktığım üniversitedir. tabiki bu sebeplerden başlıcası okulun ıssız ve ulaşımı zor olmasıdır. ayrıca tam anlamıyla bir cemaat üniversitesidir * bu yüzden geleceği parlak bir üni. diyebilirim çünkü para onlarda biliyorsunuz. hazırlık kampüsü izmir'in en iyi yerindedir; kıyaslanamaz, tartışılamaz, şahsen ben ing. eğitimini de oldukça beğendim fakat ana kampüsü izmir'de değil bile diyebilirim; menemen'in seyrek köyü'nde. fiyatları ucuz ve puanları düşük olduğu için 'yüksek zekalı' öğrenciler toplanmıştır genelde bu okulda. okulun ana kampüsü pamuk tarlaları içerisindedir, sivrisineklerle seks yapabilirsiniz*. diyeceğim o ki, sırf izmir'de ve ucuz diye yazmayın, gerek yeni bir üni. olduğundan, gerek sosyal imkansızlıklarından herşeyinden tutun bence öğrenci hayatı yaşanacak bir üni. değil. ha ama ben giderim okuluma bakarım sadece derseniz bi şey diyemem hatta iyi yaparsınız çünkü özellikle ilk seneleri olduğundan hocaları ders geçme konusunda baya yardımcı oluyor, ücret ödemelerinde kolaylık sağlıyorlar..benden bu kadar.