bugün

entry'ler (34)

solcu kadın sağcı erkek ilşkisi

fena olur. yatak kırmalı seks yaparlar.

hacı yakışıklı

akp diye bir parti olmasa yine akpli olurdu adam. konuşma tarzı falan tam o

erkan baş

klasik solcu işte. hdp'yle kol kola. paso eleştiri. siha bile satmayalım ukrayna'ya diyordu. bu tarz adamların tek bildiği mecliste 2 liraya et iskender yiyip mecliste yatıp kalkmak. ayda 40 bin lira maaşı almak. savunduklarını kendisi de bilmiyor.

lazlar türk müdür

lazlar artvin ve rize'de varlar. artivin'de çoklar. türk değiller. ya aşırı solcular ya da aşırı sağcı. islam'a ülkeye bağlıdırlar genellikle. ülkede en çok ırkçılığa uğrayan ırk. bazı eşşekler her rizeli'yi,artvinli'yi laz sanar. hatta öyle bir cehalet var ki çepni ve acar türkü yerleşkesi trabzon'a bile laz diyen var. büyük cehalet. aşarız umarım bir gün.

suriyelileri istanbul gezisine götüren belediye

ver vergini türko suriyeliler gezip karına kızına sarkacak.

cevheri güven

lavuğun tip ben fetöcüyüm diye bağırıyor.

batı kültürü vs doğu kültürü

biz türk olalım yeter. iki kültürün ortasında kalmışız. içki içmeyi batılılık tarikatçılığı doğululuk sanıyoruz. türk ol yeter be kardeşim

36 5 numara ayağı olan kız

kardeşim ayağa azılır mı ya. ayak bu ya. bugün ayağa azan yarın maalesef pasif gay olur. saygı duyarız

true nun karı çıkması

hasta olduğunu anlamıştım zaten.

4500000000 yıllık kürt tarihi

yok kardeşim allah'ta kürt tabi. olm kürt diye ırk falan 100 sene evvel var mıydı he söyleyin bakayım

günaydın sözlük

uyumadık ki.

18 25 aralığındaki gençlere müzekart dağıtılacak

hiç gerek yok. ben müzeye gitmek istemiyorum. müze gezmekte nedir ya. ama saygı duyarım gezene de. passolige at bi 2000 lira kombine alalım be

bafra

buranın kürtleri de kötü insanlar çoğunlukla. genel olarak bafra sıkıntılı bir yer. ama kürtler'e ırkçılık olmadı. ben istanbul'a benzetiyorum. küçük istanbul. kozmopolit bir yer. her türlü şey var. bir yere gidersin lüks 2 sokak sonra köy gibi.
tanım:modern köy

reckol

cakal'ın kankası. hadi olm kafa dağıtacak bir şarkı yap da kendimi mutlu ve havalı hissedeyim.

trezeguet

hoş geldin kardeşim. iyi topçusun ama ben senden umutsuzum. nedenini bilmiyorum. 4 milyon euro da bastık sana ama iyi topçusun göster kendini. 8 gol 14 asist yazdım sana.

erkeklerin makyajsız kız sevme nedenleri

doğal olup güzel olmaları libidomu yükseltiyor şahsen.

idam gelirse terk ederim bu ülkeyi

mesela teröristleri direkt asarım direkt. acımam. hatta trt'den canlı canlı izlettiririm. tecavüzcüleri direkt de asarım. ülkedeki yobazlar erir böylece. tabi bunlar kendilerini eleştireni şak diye asar. düşünsene malum kişiyi eleştirdin sabah 5'te polisler alıyor. ne ne oldu? diyemeden asıyorlar. vallahi yaşanır.

cuckold

hadi el alem domuz eti yiyor gavat oluyor da bizimkiler niye yapıyor bunu. normal et de yiyemiyoruz. kardeşim bir insan hayat arkadaşını hunharca neden siktirmek ister. psikolojik sıkıntı bu ya.

erlik

sıradan trabzonlu. vatansever. akıllı. zeki. çalışkan. adam.

rize deki süri yeli sayisi

bir suriyeli rize'ye niye gitsin ki veya diğer mülteciler. çoğunlukta oldukları yere giderler. ülke kurmak için. evet düşmanlarla yedi düvelle savaş üreyerek alsınlar. sende izle türko. alışırsın buna da nasıl olsa. tepkisiz türko. vurdumduymaz türko
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.