bugün

entry'ler (68)

santral iptv

Zyxel w322N modem turknet 50 megabit internet kombinasyonum var ocakta bir test yayını aldım maçta donma vardı, whatsapp destek hattına yazdım. Bilgisayarıma bağlanıp modemden dns değiştirdiler. O gün anladım ki sağlayıcım maç zamanında dns aracılığı ile internetimde kısıtlama yapıyor. 12 Aylık satın aldım. Daha hiç bir problem yaşamadım. Çok başarılı bir sistem.

peyami duman

internette rastladığım en doğal işler çıkartan estetik doktoru. before after gönderilerinde hiçbir şekilde doğal gözükmeyen bir işlem görmedim. 1 hafta sonrasına kendisine botoks için randevu aldım, hadi bakalım.

çilingir

gecenin bir vakti anahtarınızı almadığınızı anladığınızda yana yakına aradığınız şey. neyseki en yakın çilingir sitesi sayesinde 7/24 bulabilirsiniz.

özper özorun

kktc milli takımı güreşçisi, omorfo'nun boğası lakaplı 1996 doğumlu başarılı bir sporcu. rusya'da güreş, türkiye'de ise 2 kez üst üste mma şampiyonu olmuş. kktc'de de 2020 yılında kempo ve kickboks şampiyonu olmuştur.

fırsatlar deryası

Dijital dünyadan alış-verişlerinizde daha fazla fayda sağlamak ve fırsatları yakalamak için Firsatlarderyasi.com bir tık uzağınızda. Geniş ürün yelpazesiyle ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sizler de ihtiyacınıza yönelik ürünleri Fırsatlar Deryası'nda bulabilirsiniz.

https://firsatlarderyasi.com/

parçapazarı

Otomobiliniz için en uygun yedek parçayı bulabileceğiniz milyonlarca yedek parça barındıran fiyat karşılaştırması yapıp hızlı sipariş verebileceğiniz bir Borusan projesi. https://www.parcapazari.com/

arabaderyası

ikinci el ve sıfır araçlarınızı değerleyebileceğiniz ve satabileceğiniz kurumsal bir şirket olarak çalışan Arabaderyasi.com'da aynı zamanda sıfır araçları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Ekspertizli ve net bir şekilde otomobiller hakkında bilgi alabileceğiniz bir platform. https://arabaderyasi.com/

zkteco

güvenlik sistemlerinde sektörde uzun yıllardır hizmet veren firma. pdks yazılımı konusunda yıllardır kendileri ile çalışırız, gerçekten çok profesyonel bir kurum.

saç ekimi

Ciddi bir saç dökülmesi probleminin ardından saçım üstlerden iyice açılmıştı saç ekimi yaptırdım bundan bi üç ay önce. işlemi desteklemek için öneri üzerine bioxcin forte serum ve şampuan kullandım kafam çimlendi sanki baya iyi he.

nutraxin

Özellikle ekim ayından itibaren nutraxin c vitamini benim kurtarıcım diyebilirim. Önceden kış boyu hasta gezerdim sürekli burnum akardı en azından ama c vitamini takviye ettiğimden beri bağışıklığımın yükseldiğini hissedebiliyorum.

bioder

acı eşiği düşük biri olarak kıl tüy mevzusundan çektim baya en son yeter be diyip bioderin tüy dökücü kremini kullanmaya başladım. Niye daha önce akıl etmedim bilemiyorum ama çok iyi bir ürün hem nemlendiriyor hem de 10 gün kadar hiç tüy çıkmıyor.

restorex

Uzamamaya yemin eden saçlarımı dize getiren şampuanın sahibi restorex. Şaşkınım çünkü başka hiçbir şey yapmadım sadece şampuandan sonuç almayı beklemiyordum. Daha da uzatmak istiyorum kullanmaya devam tabi

bioblas

Bioblas botanic oils serisi çok güzel abi. Böyle bir koku yok ayrıca saçları ışıl ışıl yapıyor çok seviyorum. Ailece favorimizdir.

bioxcin

Saç dökülmesi sorununa birebir. Ben bioxcinin siyah sarımsak şampuanını kullanmaya başlamıştım ilk ve gerçekten etkili olduğunu düşündüğüm bir ürün. Düzenli kullanım önemli benim saç dökülmem oldukça azaldı bir ayda.

kıbrıs zafere doğru dizisi

ilerleyen bölümlerde süleyman demirel'in dönemini ele alacak guzide dizi.

kaynak

influencer marketing

en verimli reklam çeşididir. profesyonel bir influencer ajansı sayesinde isabetli kişileri bulup hem ekonomik hem de çok verimli bir proje yürütülebilir.

maslak

türkiye'nin yerli manhattan bölgesi. sadece network için bile maslakta ofis kiralanabilir. hem çok nezih hem de fırsatlarla dolu bir yer. profesyonel danışmanlık firmaları sayesinde ihtiyacınıza göre ofis bulmak da çok kolay.

restorex

Bir kaç sene evvel Restorex sarmaşık özlü şampuanı denemek için almıştım. Etkilerini şu şekilde sıralayabilirim sizin için; Saçlarımda rahatsız edici derecede bir dökülme yoktu fakat bu dökülmeyi kesti, saçlarımı normal uzama hızına göre kat ve kat hızlandırdı ve saçlarıma inanılmaz derecede yumuşaklık kattı. Saçlarım şu an gerçekten çok kolay taranıyor ve yumuşacık kalıyor bunun yanında güzelce uzadı da. Kullanmaya başladığım günden beri bağımlısı oldum diyebilirim.

nutraxin

Strese bağlı durumlar veya hava değişimi ciltte kuruluk yapar. Bu gibi durumlarda vücudumuz ek takviyelere ihtiyaç duyar. Genel olarak içeriği açısından alınan takviyelere ön yargılı yaklaşıyoruz. Kolajen takviyesi genel olarak cilde iyi geliyormuş. Ender Saraç ve Çağla Şikel’in de kolajen takviyesi yaptıklarını gördüğümde biraz araştırdım ve Nutraxin collagen ile karşılaştım. Birçok kolajen takviyesi seçeneği arasında içime en çok sinen nutraxin collagen oldu. Bir süredir de kullanıyorum ve cildime çok iyi geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

bioblas

Bioblas yıllardır kullandığım saçımda oluşan tüm problemlere çözüm getiren bir marka. Sarımsak özlü şampuanını da 4 aydır memnuniyetle kullanıyorum. Karantina döneminde çok stresli olduğum için aşırı saç dökülmesi problemi yaşadım ve Bioblas sarımsak şampuanına başladım. Birkaç kullanımdan sonra dökülmelerim durdu ve saçım şuan baya gürleşmiş durumda tavsiye ederim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.