bugün

entry'ler (11)

psikoterapist sakine kaya

kendileri psikoterapistim olur. zekası dahilik düzeyinde! neden herkes tanımıyor derken burda entrysi mutlu etmiştir beni. ig de story de ‘soru sor’ yayınlasın diye bekleyen ben fırsatçı değil şasnlıyımdır o gün. ya da beyin fırtınası yaptıran sorularına gelen cevaplara verdiği cevaplarla vay be, hadi be, o haa, cidden öyle, nasıl yani, anlamadım, gene anlamadım, heee şimdi anladım diye tepkiler verdiğim beyni, kalemi, yorumu kalbi, güçlü kadın! psikoterapide iyi oldugu tartışmasız doğru aynı zamanda yaşayan filozoftur bence. yaşam hikayesi de ilginçtir, kalabalıklara çıkıp konuşması insanlık adına şanstır. o günleri bekliyorum kendilerinden.

birlikte mantı bükülecek yazarlar

Öylesine çok samimi insanlardır birini bulsam da davet etse beni.

muharrem ince

Seçim günü saatlerce ortadan kaldırılan konuşsa herkesin susacağı kişidir.

saçlarını kısacık kestiren kadın

Bunu radikal bir kararla uzun saçtan dönerek yapmışsa her nekadar bir sebeple çok aklı başında gibi tercihle kuaföre gitmiş olsa da genel anlamda intihara eğilimli kadınlardır.

yatmadan önce tavana bakarak düşündüğün şey

Hiç yapamadım hep yorganı başıma cektiğimden. Merak ederim neden tavana bakarsınız. Yorgana bakın o esnada üşümezsiniz hem.

majezik

Bu ilaca bu ismi vermeleri de ilginçtir, bir şeyi ters ters yarıp geçmek gibi. Ey majek bağımlısı bugün başın ağrımasın diye kimbilir nelerin ters gitmesine gözyummuşsundur.

erkekler neden bu kadar meme seviyor

meme sevmek tatmin olma ihtiyacıdır. 0-2 yaşta az anne sütü alanlarda bu saplantı haline gelir.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

ölümün öldürülemediği, yaşlanmanın engellenemediği.

uyurken bile yorulmak

buna dair psikoterapistim sayıca üstünlüğü önemseyenlerin uyurken yorulduğu tezi oldugunu söylemişti. ilginç, zeka türü ‘dahi’ henüz az ünlü güzel kadın bence haklı olabilir.

meral akşener

oğlu fatih’in iki oğlu vardır pars ve ayda.
diyarbakır’daki alevi türkmen köyünden balkanlara göç ettiği rivayet edilir. keşke göçleri devam falan etseydi

kıskanan erkek napar

kıskandığı şey için çalışmaz. bu yüzden bakakalır. oğlum lan kıskanç çalış çabala senin de olsun! karını mı kıskanıyorsun senin olduguna ne caba gösterdin, birinin işini mi kıskandın onun için çalışmamışsındır..