bugün

entry'ler (14)

başkalarını mutlu etmek

bencil, cimri, kötü bir karakter olmadığının kanıtıdır.

halı sahada ilk 5 dakikada kesilen insan

''baba tansiyonum düştü, benim eksikliğimi kapatın ben ağırdan alcam.'' diyerek takım arkadaşlarını sahada 1 kişi eksik bırakan şahıs.

türk ordusunun düşmanla savaşmaya başlaması

turk devletini atatürk gibi müslüman olmadığı ihtimali yüksek olan bir ulu önder tarafından kurulup bu günlere hazırlandığını unutup konunun dine bağlanması ile kurulan saçmasapan bağ.

facebook zaman tüneli

facebook'un artık yararlı bir site olmadığını düşünüp, kişilerin eski arkadaş vs. gibi çevre yapmasını değilde paparaziliğini üstlendiğini anlayıp ışık hızıyla nefret edip facebookumu dondurduğum andır.

islamcı tarzı konuşma

cümlelerinin içinde inşallah, maşallah, hamdolsun gibi kelimleri vurgulu olarak söyleyip ben islamcıyım tarzı konuşup kendini belli eden dindar kişi.

efes extra vs tuborg kırmızı

rakının üstüne cila için 2 kırmızı tuborg içen şahsın dramı kafası geldikten sonra başlarmış.

her şeyin sonuna amk yazmak

türk dil kurumu tarafından kabul edilen, cümlelerin sonuna gelen yüklemdir.

adını feriha koydum

dizi afişinin benjamin button filmi afişiyle aynı olan adını feriha koydumunun dizisi.

öğrenci evinden odun çalan zihniyet

akp zihniyetiyle aynı yolda yürüyen aynı amaçlarda olan zihniyet olduğu söylenir.

mehmet ali birand türkçe katilidir

Haberlerini izlerken ''ve nihayet polise bombalı tuzak'' sözüyle irkildiğim ve dinlerken aaaa uuuu eeee kelimelerini genellikle duyduğum ve televizyona yumruk atma oranımı yükselten zatı muhterem.

galatasaray taraftarı ndaki aşağılık kompleksi

fenerbahçe taraftarındaki kötü futbolu görmeyip ''çok iyi futbol oynuyor bizim takım'' kompleksiyle doğru orantılıdır.

Not: Bende beşiktaş'lıyım.. yazını okudum beğendim.

haktan dinleyip gentleman jack içmek

jazz dinleyip rakı içmeye eş değer bir durumdur.

trabzonspor un üçüncü lig kalitesinde olması

Futbolda hep kazanacak diye birşey yok. Trazbon seneye bir kaç iyi futbolcu alıp kalitesini artıracağına inandığım bir takımdır.

not: bir dost.

ciddi ilişki

''istiyorum, o kadar ciddi ki hiç gülemeyeceğiz.'' diye tamamlanan soğuk espridir.