bugün

entry'ler (23)

senem atılgan

istenmeyen şahıstır kimse için adın anlamı kendisine tapılacak kimse olmasına rağmen asla bu hataya düşülmemesi gereken kimsedir.

türkiye nin en iyi rapçisi

(bkz: ege çubukçu)

karsiyaka semti

o hemşerimdir,izmirli değil karşıyakalıdır,denizi kız kızı deniz kokan yerden gelmiştir.

efsaneleşmiş reklam sloganları

(bkz: sizin gezegende aşk var mı aşk)

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Beni al kucağına, elini belime sar
Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar
Beni al kucağına, elimi beline sar
Beni almadığın an ölürüm beni al

Biraz önce uyurken seni koynuma aldım
Dudağından öperken uykudan uyandım
Sana böyle uzakken seni bir daha sevdim
Yanına gelebilsem bir daha dönmezdim.
(bkz: pinhani-beni al)
(bkz: copy paste nin kralıyım sözlüğün ustasıyım)
(bkz: ikimize birden yükleniyorlar-alişan)

aç karnına sözlüğe girmek

tamamen ne yaptını bilmemek, beyinle midenin yer değiştirdiği dakikalarda sözlüğe girmektir.

okula geç kalan öğrencinin geç kalma nedenleri

komşunun kedisi ağaca çıktı veya komşunun tüpü bitti ailecek onu değiştiriyorduk.

buzlu

6 saatlik yolu 7.5 saatte gelen, muavinleriyle müşteriyi bindiğine pişman eden, eskişehir-izmir arasında hizmet veren nefret edilesi otobüs firması.

insanlar ne ister

sınırsız içki ister hem de en kalitelisinden.

nejat kıraç

30 dakika sonra teknik resimden sınavına gireceğim hocadır. kendisi bize haftalardır kan kusturmuştur. sınavdan düşük alırsam 2.5 saat sonra bu sayfaya gelip rahmetli oldu diye yazacağım şahsiyettir.

babası azarlarken halı desenine bakan çocuk

babasının konuşmasını bitirmesini heyecanla yüzü kızarmış bir biçimde bekleyen çocuktur.

sevgiliyle uyumak

paha biçilemez bir olay.

amcalara pipisini göstermediği için pişman olmak

keşke gösterseydim en azından hava alırdı şeklinde pişman olmaktır.

sevdiğin birini hayatından çıkarmak

ta ki sevdiğin kişiyle tesadüfen hiç ummadığınız bir yerde karşılaşıncaya kadar devam eden eylemdir. daha donra düşünüp yaptığı hata varsa bile unutup sarılmak istersiniz; fakat iş işten çoktan geçmiş olur.

işini soran kişiye toplum mühendisiyim demek

bundan sonra gelecek muhtemel soru olan hangi üniversite sorusuna verilebilecek en muhtemel cevap hayat üniversitesidir.

alın verin ekonomiye can verin

bu reklam serisinin bakkal amcalı bölümün de: ''abi taze kars kaşarı geldi yarım kilo vereyim mi'' diye bağıran bakkalın beni benden alarak dumur eden reklamdır.

başak burcu erkeği

burcu burcu başak kokan erkek gurubudur.

efsane cep telefonları

cepte telefon taşıdışınız hissini verebilen ele avuca gelebilen kavga çıktığı anda aynı zamanda da karşı tarafın kafasına atılıp saldırı aracı olarak kullanılabilen telefon modelleridir. ericson a-1018 ve nokia 3310 bu türün en güzel örneklerindendir.

bir kedinin yapabileceği en büyük şerefsizlik

sevgilinizle evde yalnızken sürekli ilgiyi kendi üzerinde toplayıp skor yapmanızı engellemesidir. kodumun kedisi unutmayacağım attığın kazığı.

cem garipoğlu nun 2 ay sonra unutulacağı gerçeği

sucuk ekmek satışlarının eski günlere dönmesini sağlayacaktır.