entry'ler (58)

sözlük erkekleri sözlük kızlarıyla eşleşiyor

var mı bize de bir şeyler bari.

yakışıklı ve sessiz erkek

evet, o benim.

evli erkek abazanlığı

hiç anlamadığım olaydır. çevremde sürekli gözlemlediğim bir durumdur. ya abazalıktan kurtulmak için evlenirsin yada evleneceğin kadınla seks hayatın olmayacaksa evlenme, bu kadar basit.

sol framenin akmaması

üzüyor bizi efendim, çok üzüyor.

dolar daha da artar mı

doların artmaması için bir sebep yok. doları merkezden bastırarak bu seviyelerde tutuyorlar. dolar kuru neredeyse bir yıl öncesiyle aynı seviye iken her şeyin fiyatının iki üç katı neden artıyor peki? baskı var sadece. yoksa reel kur çok yukarılarda bunu görmemek için aptal olmak lazım, o da bizim ülkede çok.

israil

türkiye'nin orta doğuda dost olabileceği tek ülkedir.

geceleri uyuyamamak

alerji hapı kullanmak kesin çözümdür fakat sabah uyanamamakla sonuçlanacak durumdur.

facebook da like tuşunun yanına emojilerin gelmesi

bu, çok iyide oldu çok güzel iyi oldu tağam mı. çok yerinde bir çalışma olmuş, artık insanlar ne düşünüyorlarsa ona göre tepki verecekler.

sevgilisine hiçbir koşulda el kaldırmayan erkek

her ne olursa olsun zaten sevgiliye el kalkar mı? canının acımasına, incinmesine, her şeyi geç hadi sevgilim dediğin kadına nasıl kıyabilirsin.

ten rengi çorap

erkeğin aklını başından alan çoraptır.

öyle şişman, kilolu bacaklarda değil tabi ki de. on numara bi hatun giysinde bak bakalım nasıl güzel bir şey bu meret.

3 mart 2016 fenerbahçe amedspor maçı

Bursasporlu olsam da, kesinlikle fenerbahçeyi destekleyeceğim maçtır. bizim dingiller yenemedi, bari siz gömün şu kekoları. yalnız dikkat edin aralara öşekçiler girmesin.

chp başa geçse suriye politikası ne olurdu

hiçbir bok olmazdı. adamlar ne olursa olsun muhalefet olma derdinde. eğer başta olsalardı; çok değerli kürt kardeşlerine destek olurken, Türkmenlerin öldürülmesine ses çıkarmazlardı. rus müttefikleriyle birlikte türkmeneli'nin kaybedilmesine göz yumarlardı. aslında bakarsanız akp'nin de yaptığı pek farklı değil.

özgecandan sonra 371 kadının öldürülmesi

yazık. çünkü bu ülkede adalet diye bir şey yoktur. suçu işleyen paşalar gibi içeride yattığı sürece de hiçbir şey değişmez. böyle suçların cezası idamdır, kimse insan hakları deyip hümanistlik taslamasın.

burun tıkanıklığına anında kesin çözüm

deniz suyu.

kafasi baya dumanli

bekareti bende olan çaylaktır. nicki ile ileride yazar olacağından emin hissettirmiştir. hoş gelmiştir, keşke boş gelmese bi kilo baklava fena olmazdı.

bursa trafiğinin kendine has kuralları

Bursa'da sollamak diye bir olay kalkmıştır. sol şerit devamlı tıkalı olduğu için her zaman sağlıyoruz. (bkz: sağlamak)

uludağ üniversitesi

2 yıl öğrenim gördüğüm üniversite. pek bi tadını alamadım.

inanmıyorsan saygı duy

tamam ben sana saygı duyuyorum da, sen bana duyuyor musun?

türk peygamber

peygamberler sapıtmış ırklara gönderilmiştir. türk ırkı o kadar asildir ki tanrı böyle bir ihtiyaç duymamış.

iphone 6s

sürekli iphone kullanıcısıyımdır. gel gelelim şu 6s'e bir türlü alışamadım. bundan önce 5s'im vardı zaten devamlı s kullanırım çünkü hatasız oluyor. ama benim telefonda mı sıkıntı vardır nedir çözemedim hep hata veriyor, kamera geç açılıyor vb. sanki 5s daha iyiydi buna göre gibime geliyor.