bugün

entry'ler (17)

içmeye gidip hem vermeyip hem öldürmek

Nefsi müdafadır. Zorunda kalmadıkça yaptığını düşünmüyorum. içmeye gitmesi o kadının başlıkta yazıldığı gibi "vermesi" zorunluluğu içermez.

kadın yolcuyu taciz eden minibüs şoförü

Bir kadın olarak söyleyeceklerime başlamak istiyorum. Yorulmadınız mı? Çünkü bizler yorulduk. Evimize dönerken paranoya yapmaktan, sağımıxı solumuzu kontrol etmekten, otobüslere binerken plaka numaralarını eşe dosta atmaktan, gece yürürken kapşon takıp erkek gibi görünmeye çalışmaktan, başıma ne gelecek diye düşünmekten yorulduk. (Sözüm zihni pis olanlara lütfen yalnızca bu mahlukatlar alınsın.)

kadir mısıroğlu

Kurtuluş savaşının bir tiyatro sahneai olduğunu iddia eden deli.

kimlik numarası söyleme şekli

2+2+2+2+1+2 şeklinde daha rahat değil mi yauv?

2020 yılını bir cümle ile özetle

Geldi dağıttı gidiyor.

lezbiyen yazarlar

Benimdir. Kadınlara aşık bir kadın olmak gurur verici.

patlak kadınla evlenecek kadar ne yaşamak

"Patlak kadın" Ne kadar iğrenç bir sıfattır?.
Atam'ın bir lafı var,kadını ilişki öncesi sonrası ayırmak çok yanlış der. Umarım nasiplenir bazı arkadaşlar.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Umarım istediğim bazı şeyleri yaparken ya da ilk defa belki kendimi yaşarken "Tolstoy'un Bisikleti" Kavramını kullanmam. Bazı şeyler erken ve uzuuuun yaşadığında güzel. Kendin gibi, aslın gibi.

makarna

dünyada ki en güzel şey olabilir ya. durumun yoksa yiyebiliyorsun, dünyaca ünlü en pahalı restorantlarda da yiyebiliyorsun. tomarlarca sos uygulanabiliyor her seferinde başka tat başka haz. Makarna muhteşemdir burdan Çine duyuruyorum. yürüyen her şeyi yemekten vazgeçin!!!!!!!!!!!!!!

gecenin şarkısı

L.E.J olsun bugün için bari .

https://www.youtube.com/watch?v=RaK8HLqMPA8

en kötü kargo şirketi

net Pttdir 25 günde kargomun geldiğini biliirim. yapılacak iş değil.

huzur veren kokular

Sigara kokusu bana hep huzur verir. Sinmiş sigara kokusu. Annem ben 5 6 yaşlarındayken sigara içerdi, kokusu üstüne sinerdi. ne zaman sarılsam öpsem o kokardı bundan dolayı çok huzur verici geliyor.

aman üzülmesin

aman kırılmasın, aman canı sıkılır diye diye kendimize etmedik şey bırakmadık.

çin de sars virüsü

Dünyanın sonunu sanırım Çinli arkadaşlar getirecekler. 2021 Trailer gibi oldu artık.

yazarların okudukları üniversiteler

Uludağ Üniversitesi umarım seneye ikinci bir üniversite açık öğretimden.

şuan ne yapıyorsun

Sayın Şükrü Dokur hocamın yarın ki vizesine hazırlanmaya çalışıyorum hadi bakalım umarım güzel geçer.

inegöl

bu yıl YBS kazanmamla beraber online sistem yüzünden bir türlü gidemedim ilçe. Geçen ay günü birlik görmek için gittiğimde doğayla olan iç içeliği ile beni kendine aşık etti diyebilirim. Umarım zamanla görüşlerim değişmez