bugün

entry'ler (19)

kadın mı üstündür erkek mi

kadın veya erkek üstünlüğü yok eşitlik var insanlık en azından böyle olmalı.

kyk bursları açıklandı

kredi be dostlar.

vize dönemi sülalem rahat modundan çıkamamak

odada herkes ders çalışıyor ben fringe izliyorum neden güzel sanatlardayım gidiyorum yazıyorum raporumu veriyorum çizimi tabi sülalem rahat olacak *

ölmeden önce görmek istediğiniz yer

iskandinav ülkeleri ve balkan ülkeleri.

salya sümük hasta olmak

gözlerimin içi yanıyor neden bahsediyorsun ya.

fringe izleyen yazarlar

bence başlamadan önce diğer dizileri bitirin çünkü bunu izledikten sonra diğer diziler vasat gelecek.

kyk çıkan zenginler

dahada tutuyorlar ki zenginlikleri artsın.

yazarların kendi hakkında bildikleri gerçekler

tam yalan söyleyecekken beynimde çatışma yaşayıp günah lan kandırmayayım diyip doğruyu söylüyorum.

mhp ye oy veren herkes beyinsizdir

bunu diyen kesin akp lidir. herkesin kendi düşüncesi chp ve mhp de akp ye oy veren beyinsizdir diyor yani neymiş herkes kendine oy vermeyeni kötülermiş.

mhp nin trabzondan m vekili çıkaramaması

1 kasım mhp nin kara günü oldu be bu nedir anasını satayım.

aşkım hegel in en çok nesini seviyorsun diyen kız

sevgilim olsa Hegeli seven biri olmazdı bende bu soruyu ona sormazdım yani ne gerek var.

eski sevgilinin mesaj atması

bildiğin bu aralar boştayım bence yeni birini bulana kadar takılalım ayağı.

sözlük yazarlarının istediği ölüm şekli

güzelce yatayım acısız kalkamayayım tez kısa direk ölüm .

profiline arabasını koyan görgüsüz

araba koymakta sorun yok ki kek gibi 3-5 bin tl ye tofaş alıp modifiye ettirip koymayın yeter bu ne ya.

halk chp ve mhp yi neden istemiyor

bu adamlar geldi bir süre başa bir halt edemediler son zamanlarda birde artık bunların başındakilerin kimseye yararı yok ülkeyi emanet etsen içine sıçar bırakırlar.

hoşlanılan kızın ayaklarının 45 numara olması

önemli olan iç güzellik deyip kendini avuta bilirsin buda bir çıkış yolu.

asgari ücretin 1300 tl olması

madem 1300 lira yapıla biliyordu da neden 7 haziran seçimlerinde böyle bir vaat verilmedi göt korkusu işte bakalım yine nereden kesecekler yada vergileri ne yapacaklar.

hdp nin mhp den daha fazla oy alması

acı bir durum gerçekten bahçelinin ya istifa etmesi gerekir yada ölmesi kazık çaktı partiye.

asgari ücretin 2500 tl olması

uçuk bir vaat 2500 tl olduğu taktirde torunlarımız yaşar her halde bu dünyada tabi ona da yaşamak denirse.