bugün

sadece istekte kalacak düşüncelerdir. mümkünse uykuda gel, çok ihtiyarlanmadan gel.

edit: başlık bana kalmış.
bir türlü ölemeyecekmiş gibi ölme dışında her her yol mübahtır.
acı çekmeden bir anda olup bitsin.
mumkunse acisiz, bir omur boyu hayat arkadasim olmus kisinin elini tutarak gozlerimi dunyaya kapamak olabilir.
ibrahim çelikkol ve tardu flordun'un kollarında ölmek isterdim. *
o kadar müslümanız allah var dedik son nefesimizde de onun adını ansak yeterdi ölümün şekli mühim değil .
acısız, imanlı, huzurlu...rabbimin takdiri elbet.

bunu eksileyen adam çok komiksin olm.
açık bir alanda, yılanlar derimi emerken, solucanlar arkadaşım olurken, kuşlar gözlerimi oyarken.
abdestli ölmek.
şehit olarak ölmek nasip olsun inşallah.
donarak ölmek.
entry girerken ölmek. (bkz: acısız ölüm)
bayıldıktan sonra yanarak öleyim ki yanmayı hissetmeyeyim. * * * * *
ya da *
(bkz: şehit olarak ölmek)
(bkz: tsunami)
efsane pilot ayrton senna tam da istediğim şekli söylemiştir. "eğer sonuçta hayatıma mal olacak bir kaza geçireceksem, tek dileğim herşeyin bir anda ve hemen olmasıdır. Tekerlekli sandalyeye mahkum kalmak istemem veya hastane köşelerinde yıllarca sürünmek de istemem. Yaşayacaksam, her şeyimle ve bir bütün olarak yaşamalıyım. Yarım olarak yaşamak beni mahveder."

Not: senna bunu dedikten 2 ay sonra bir yarışta geçirdiği kaza sonucu orada, o anda öldü.
suda yanarak ölmek.
vatan ve bayrak için savaşarak.
tabi ki karda uyuyup donarak ölmek...
Ölme nedenim çok anlamlı olsun isterdim şekli mühim değil belki biri belki birileri için can vereyim, sonra da organlarım başka birilerinin hayatını kurtarsın ölümümle hayata yeni insanlar katayım ve yaşamaya onların bedenlerinde devam edeyim ruhum Allah'a dönüşünü tamamlarken maneviyatla uğraşırken bedenimi dünya da işe yarayan bir yerlere bırakıp gideyim.
"to die by your side is such a heavenly way to die.." şarkısında gibi aynen.
adriana lima ve Miranda Kerr ile victoria'nın sırrını çözdükten sonra, abdest alıp, huzur içinde Songül Karlı'nin Sütyensiz videosunu izleyerek.
(bkz: yaşamında dünyaya ve inancına katkısı olan yazarın, ölümünün de; inandığı şey uğruna olmasını istemesidir.(bkz:hapiste ölebilir.), (bkz: vurula bilir) (bkz: intihar süsü yada trafik kazası yaşatıla bilir))
dünya nüfusunun en az yarısının öleceği bir felaketle ölmek. ister nuh tufanı gibi bir tufan olsun ister buzul çağ gibi. ister kafamıza marduk düşsün ister yellowstone patlasın. sıradan insanlar gibi bir trafik kazasında can vermeyeyim de diğer tarafta atacak havam olsun.
fiziksel olarak temiz olduğum bir anda, başka insanlara zahmet vermeyecek şekilde ve dünyada tamamlamam gereken çoğu işi tamamladıktan sonra ölsem fena olmaz. gerisi çok da önemli değil.
Bir mezarim olsun, geride kalanlar arada gelip ziyaret etsin yeter. Olumun nasil gelecegini bilemeyiz, onemli olan sahipsiz olmamak.
güncel Önemli Başlıklar