bugün

entry'ler (12)

body yapan erkeklerin seksi ve kışkırtıcı olması

(bkz: atom karınca)

yunan

günün birinde, ki umarım olur bir yunan sanatçıyla evlenmek ve Mykonos'a yerleşmek istiyorum. O bana şarkılar söylesin, ben ona her gün daha çok aşık olayım.

kilosu altının kilosundan pahalı nesneler

parfüm.

bir kıza en çok yakışan şey

uyurken arayinca telefona tatli tatli konusmasi.

gelecekteki sevgiliye not

boyun uzun, bacaklarin ince olsun canim benim.

manhattan

kalabalığı seven, gece gündüz aydınlık ve kalabalık sokaklarda yürümek isteyen, yine aynı kalabalıkta aşık olmak, bir çatı katında sevgilisiyle uyumak isteyenler için paraya kıyılıp yaşanası yerdir.

iphone 5

ilk gördüğünüzde her ne kadar beğenmediyseniz de, tanıtım videosunu izlediğiniz de aşağıdaki tepkileri sırayla vermenize sebep olan telefon.

- olmamış bu.
- aslında ekranı büyütmeleri iyi olmuş.
- apple daha iyisini yapabilirdi aga.
- iyi olmuş aslında.
- bayağı iyi ya ne zaman geliyo bu alet türkiyeye?
- amerikadan iphone 5 getirecek tanıdığı olan var mı, neyse parası vericem.

hazal kaya

çok çekici olmayan ama son derece canayakın insandır.

gentleman jack

efsane içkidir. ama öyle bira misali her dışarı çıktığında içmeyeceksin. ayda bir kere içeceksin ve kıymetini bileceksin.

selah sue

efsane bir sese, müthiş şarkılara sahip yaşıtım kadın.
bir gün dinlemesem, eksikliğini ciddi ciddi hissediyorum.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

kendisini eleştirenlere bakınca, yerinde olsalar 2. el renault megane'a binecekler zannediyorsunuz.
yahu adam dünyanın en iyi 5 futbolcusundan biri. kazandığı paranın, hayranlarının sayısının haddi hesabı yok. rüyamızda görmemizin bile lütuf sayılabileceği bir sevgilisi var. bunlara rağmen hala, ama çoğ artiz diye konuşan dingiller geziyor ortalıkta.

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

popo ve bacaklar.
bacaklar ince, popoysa küçük ve çok düzgün olmalı. böyle kızla evlenilir, zira ben gördüğüm yerde evlenicem.