entry'ler (169)

zeyid aslan

3.kez ak parti safından meclise girmiş tokat milletvekili, avukat.

ben kahvaltı yapmam insanları

sabah ona kahvaltı hazırlayacak birileri olmadığından, kahvaltı yapmaya üşenen insandır.

(bkz: öğrenci evi)

sesine aşık olunabilecek kadınlar

(bkz: candan erçetin)

28 nisan 2011 tkp lilerin agd standına saldırısı

http://haksozhaber.net/news_detail.php?id=21212

--spoiler--
istanbul üniversitesi avcılar kampüsünde anadolu gençlik derneğince kampüs koordinatörlüğünden izinli olarak kutlu doğum haftası çerçevesinde gül ve peygamberimizin hayatının anlatıldığı kitapçıklarından oluşan ikramların dağıtımı sırasında provoke etmek ve programı engellemek için tkp ve öğrenci kolektiflerine bağlı öğrencilerin saldırısına uğradı. stand başında bulunanlara "gericiler, yobazlar, akp'nin k…, imamın uşakları" gibi küfür ve hakaret edip tehditlerde bulunan grup daha sonra standa saldırıp standı devirdiler. stand sorumlularını darp ettiler.
--spoiler--

yaptıkları işlerle orospu çocukları olduklarını tekrar göstermişlerdir. tkp'li köpekler etrafımızda havlamaya devam ettiği sürece sesimiz çok daha gür çıkacaktır. kahrolsun tkp, kahrolsun onların işbirlikçi itleri.!!

2011 genel seçimlerinde chp ye oy verecek insan

chp'nin açıkladığı ve hiçbir zaman gerçekleştiremeyeceği seçim vaatleriyle kandırılan yurdum insanıdır.

behzat ç

30.bölümde akbaba olayı bitirmiştir.

sözlük yazarlarının itirafları

kendimden nefret ediyorum. hem de her şeyden çok. ve son bi kaç gündür intiharı düşünüyorum. ölümün tadını çok merak ediyorum be sözlük.!

dünyaca ünlü kürtler

(bkz: Yunus emre)

necmettin erbakan

Öncelikle Erbakan Hocanın vefatıyla sözlükte reyting yapmaya çalışan leş kargalarını Allah ıslah etsin.

Kendisi şuanki t.c'nin turgut özal ile birlikte altyapısını hazırlayan müthiş ilim adamlarından biriydi. Çok büyük faydaları dokundu bu millete. Allah günahlarını affetsin, mekanı cennet olsun.

kafa siken şeyler

okan bayülgenin sesini duymak

kılıçdaroğlu nun tayyip erdoğan a verdiği ayar

ayar bi tarafa siyasetçiler artık bu konuları konuşmaya başladıysa durum gerçekten vahim.

-ahhah merdivenden ters yürüdün olm nasıl başbakan olcan sen?
--sen attan düştün bi kere sen kendine bak, sanane
-samanye
--...

(bkz: siyasetin bokunu çıkarmak)

karışık kuruyemişte çaktırmadan bademi aramak

dünden beri yaptığım hadisedir. hem daha keyifli oluyo böyle. ne öyle al bi kg bademi tık tık tık ye.

behzat ç

muhtelemelen 20.bölümü şu ana kadar ki en iyi bölümü olmaya adaydır.

fenerbahçe nin tek cümlelik özeti

doğrusu;
(bkz: fenevbahçenin tek cümlelik özeti)

galatasaray taraftarı

galatasaraylı olmama rağmen çoğundan tiksindiğim taraftar grubu.

13 şubat 2011 fenerbahçe ülker beşiktaş ct maçı

biletlerimi aldığım ve maç saatini beklemeye başladım. umarım zevkli ve güzel bir maç olur.

yazarların çocukken başına gelen kazalar

2 metrelik duvardan diken dolu çalılara düşmek.

mehmet günsür ü yakışıklı bulan türk kızı

haklı olan kızdır. sağa sola laf atmaktan ziyade kendine bakmalı erkekler.

recep tayyip erdoğan

kendisini sevenin yalaka,sevmeyenin atatürkçü olduğu sanılan*, cumhuriyet tarihinin en iyi liderlerinden biri olan t.c başbakanı.liderlik vasıflarının hepsini barındırmaktır. üstelik yaptığı icraatlarıyla ve düşünceleriyle tam bir bütün oluşturmaktadır.

rakı içen kadın

(bkz: aşk tesadüfleri sever)