bugün

bir beşiktaş'lı olarak ne yazık ki üzülerek fb nin favori olduğu gerçeğinin atlanmaması gerektiğinin düşündüğüm maçtır. kadroları bizim kadromuza göre çok daha kaliteli.

Ayrıca umarım bizim basketbolcularımız veya onların basketbolcuları gereksiz yere sert oynayıp adam sakatlamaya yönelik hareketler yapmadan iki takımında gelecek planlarında zorunlu değişiklikler yapmak zorunda bıraktırmamalıdır.

Ben fenerbahçe euroleague'de galibiyet aldığında beşiktaş galip gelmiş gibi seviniyorum. inşallah onları avrupa şampiyonu olarak görürüz de dünyadaki prestijimiz, basketbolda tanınırlığımız had safhaya çıkar.
heyecanla beklediğim maçtır. haydi hayırlısı gönlüm beşiktaşta.
http://uludagbesiktas.blo...-kupasnda-finaldeyiz.html

pazar gününün güzel geçmesine vesile maç.
(bkz: inleyen nağmeler)
(bkz: 3-4 istanbul hatırası)
iddaanın büyük ihtimalle beşiktaşa handikap vereceği ve beşiktaşın handikapla kazanacağını düşündüğüm iddaada 2 oynayacağım maç.
basket maçı başlığında 4-3 lük galibiyet anılarıyla korku salan bir taraftar kitlesinin takımına karşı oynayacağımız maç. bu adamlardan korkulur, aman diyim. *
cola turkasporluların şimdiden ülker bahanelerine sığınmaya başladığı maç.

e ne demişler, tecavüz kaçınılmazsa..
türkiye kupası final maçı. bir galatasaraylı olarak, biletler satışa çıktığında almıştım. hadi galatasaray gelemedi, bari efes geleydi. o yok, bu yok.
kayseri kadir has spor salonu'nda saat 15:00'te başlayacak olan basketbolda spor toto türkiye kupası final maçı. yarı final maçlarında fenerbahçe ülker, galatasaray cafe crown'u 77-70 yenerek; beşiktaş cola turka ise medical park trabzonspor'u 90-88 yenerek finale yükseldiler.
fb ülker'in iverson şoku yaşayan jimnastik turkaya ikinci şoku yaşatacağı maç olacaktır.
dün son periyotta iyi oynamayan fenerbahçe'nin dikkatli olması gereken maçtır.normal şartlarda zorlanmadan alabilir.hele dün ilk 3 periyotta gibi oynarsa çok rahat kazanır.fb ülker'de dün gördükki lavrinovic artık geri döndü,4 numara sıkıntısı yok.bu yüzde bjk için çok zor geçecektir.
fenerbahçe ülker'in normal şartlarda kolay kazanacağı maçtır.
biletlerimi aldığım ve maç saatini beklemeye başladım. umarım zevkli ve güzel bir maç olur.
beşiktaş, trabzon maçında kötü savunmaya karşın mükemmele yakın hücumla maçı almayı başardı. 2 maç oynadı ve 2 maçta da birbirinden farklı 2 takım gördü herkes. çeyrek finalde iyi savunma kötü hücum, yarı finalde kötü savunma iyi hücum. sağlamasını yaparsak finalde iyi savunma iyi hücum olacak gibi duruyor beşiktaş adına. kazanmak için ekstra işler lazım. fedor likholitov'un da olmayışı pota altı için büyük sorun.

tanım: spor toto türkiye kupası final maçı.
2 farkla kartal kazanır.
beşiktaş'ın varını yorunu ortaya koyup kupayı kazanmaya çalışacağı aşikar..

yanındayız kara kartal.
(bkz: siyah ulan) (bkz: beyaz ulan)
cola turkanın fenerbahçe ülker'e karşı başa baş oynadığı maçtır. tabi ikinci yarıda bu böyle olmayacaktır. fenerbahçe'miz kazanacaktır.
cola turkalı dalmaçyalıların şimdiden her ihtimale karşı emzikleri hazır tuttuğu maç.

lan başabaş oynuyonuz bi ağlamayın lan.
http://www.youtube.com/watch?v=1fw-D3GB3c0

Kinsey'in yaptığı smaç..
niye böyle saçma bir yayın politikası uygulanmıştır anlamakta güçlük çekiyorum.
an itibariyle sports tv den izlediğim maçtır.Fenerbahçe Ülker 4 fark ile önde.
sports tv den de şifresiz olarak seyredilebilen maçtır.
3. periyod 51-58 fenerbahçe'nin üstünlüğü ile tamamlandı. iyi maç oluyor.