bugün

entry'ler (19)

sözlük kızlarının beyinleri

sözlük erkeklerinde olmayandır. ayh mutlu oldum şimdi.

istiklal caddesine inmiyoruz kampanyası

gözlerim kör oldu kardeş mutlu musun? ben cin ali kitabı okumadım ömrümde bana 5 sayfa yazı okuttun.

mantık dolu bir kampanya.

tabi istediğini almak için insanların finans güçlerini kullanması insanları krize sokar. bu aklıma nedense wolf of wallstreet filmini getirdi.

öyle bir şey olsa, tvler muhtemelen penguen belgeseli yerine, taksimde boş boş gezen muhabirleri ve iş yapamayan mekan sahiplerinin yakarışlarını ekranlara getirir. haha imdb puanı 8 hükümet yanlısı andavalların dramı belgeseli olur olsa olsa.

maç izlerken şekilden şekle girmek

maç izlemek iyi güzel de şekilden şekile girmek bizim işimiz. hiç ingilizler gibi olamadık. öyle oturup çerez çitler, maç izlerken sessiz sessiz gol olduğunda bile sıradan bir şey gibi. tepki vermek türküz lan biz. bağırır hoplar zıplar tepinir. şekilli şukullu davranışlarda bulunabiliriz. fanatiklik kanımızda var.

atalay filiz in kız kardeşi

bir çok insanın hayali olan şeyleri yapmış yukarıdaki bilgi doğru ise. bundan sonrasında ise üzülerek söylüyorum ki, seri katil kardeşi diye damgalanacak bu kadar akademik başarı üstüne.

arda turan

milli takımın kötü futbolcusu. seviyorum kendisini ama derhal toplaması gerekiyor.

arzu film

elindeki son malzemeleri geliştiriyor.

turkcell superonline

bir internet şebekesi. bir ay oldu bağlatalı her an sorun olabilecekmiş gibi bekliyorum sadece bakalım ne zaman yavaşlayacak ya da kesilecek 25mbps internet bağlattım her gün speedtest yapıyorum, hiç değişmiyor enteresan türkiye de bu kadar iyi bir şeyin olması şaşırtıyor insanı.

nikola tesla

elektriği elinde oynatan çok büyük bir zeka örneğidir.

benim kendi şahsi düşüncem dünyanın görmüş olduğu en büyük bilim adamıdır.

erdal bakkal

Erdal'ın bakkal olduğu durumdur.

(bkz: leyla ile mecnun) Dizisinin karakterlerinden birisidir.
Dizi can veren karakterlerin başında gelmiştir.

izmir

izmir güzel şehirdir. askerliğimin başladığı yerdir izmir havası kışın bile karartır insanı . alışkan olmayanların kulakları bile çatlayabilir.

izmir güzeldir hele yazın daha güzeldir izmir.

osmanlıcıysanız tahtı osmanoğlu ailesine bırakın

Osmanoğlu olanların hepsi Osmanlımı olarak sayılıyor. bende 7. murat o zaman bana bırakın ülkeyi denecek durumdur.

recep tayyip erdoğan

iyi bir muhalefet gelene kadar iktidarlığının çökmeyeceğini düşündüğüm kişidir.

ya kendi kendileri aralarında hır gür çıkararak kendilerini bitirecekler yoksa bu muhalefetle yıkılmaları çok zor.

mustafa kemal yaşasa hdp ye oy verirdi

ulu önder Atatürk'ten bahsetmediğini umuyorum.
Ki Atatürk Bölmeyi düşünenlerin her zaman her daim karşısında durmuştur.

hızlı ve öfkeli 7

en kısa zamanda sinemaya gidip izleyeceğim filmdir . diğer serilerini çok keyif alarak filmin son filmi olmadığını umduğum filmdir.
o kadar saçma filmlerin düzinelerce serisi çekilirken bu filmin 7 de kalması çok can sıkıcı olabileceğini düşünüyorum .
En kısa zamanda işlerden fırsat kalırsa uçarak gideceğim filmdir.

(bkz: hızlı ve öfkeli 7)

akp bu seçim de gitmezse olacaklar

muhalefetin adam olmadığı bir ülkede akp nin iktidar olması kaçınılmazdır. Muhalefet iki lafı bir araya getirip adam gibi konuşma yapamazken en azından adamlar konuşuyor. icraat var yok fark etmez ama gene de bağıra bağıra konuşuyorlar.
muhalefette matematik hesapları yaparak 2+0+1+5 = 2015 gibi değişik matematiklerle iktidar olmayı planlayan muhalefet varken . akp kendi içinde bölünmediği sürece seçim kaybetmez. oyları 3-4 düşebilir ama kaybetmez.

biri gideckse 18 yaş altı olanlar gitsn sözlükten

10 milyon Euro var sende ve buralarda sürünüyorsun demek istediğim durumdur.
yeni sözlük kur paralı askerler tut ve entry girmelerini sağla sende para çoksa eğer .
18 yaş altı nesillerde gelecekte hepimizden daha güçlü duruma gelecek . çünkü öğrenmek isteyene teknoloji çok büyük nimetler sunuyor.

ama ilk önce o 18 yaş altı gençlerden sana Türkçe öğretmesini isteyerek başlaya bilirsin.

kara para aşk

kara para haklamanın aşklı versiyonudur. en fazla 1 veya 2 bölümünü tam olmamak kaydıyla göz ucuyla izlemiş ve sarmamıştır.
eski türk filmleri daha çok dikkatimi çekiyor yeni diziler artık çok sıkıcı olmaya başladı. ne yapacaklarını bilemiyor artık insanlar.

durmadan arayıp ablan telefona baksın diyen enişte

O sanırım ben oluyorum arada cinnet geçiriyorum telefonu sessize alıp evde iş yaptıkları zaman. duymuyorlar ve elinden sürekli telefonu düşürmeyen kardeşini arayıp sitemkar bir dille ablan telefona baksın artık diyorum .

bide tabi bu bizim teknoloji hastalığımız dan kaynaklanıyor .

(bkz: çok mu özlüyorum acaba)

her şey bitti derken çıkagelen insan

Her şey bitti derken kahrolmadınsa
Ayrılık ne demek bilemezsin sen .

(bkz: Ferdi tayfur)