bugün

Al bu da benim kampanyamdır. Abazanlar ergemler gitsin diyen yok evliler yaşlılar gitsin diyen var. O yaşlı dedikleriniz sizin kaç nesil büyükleriniz acaba. Sözlüğü terk eden ilk 10 ergene 10 milyon euro vericem. Hadi annem hadi yavrum.

50 karaktere sığdıramadığım için başlıkları kısaltıp giriyorum. Aptal saptal şeylere muhalefet olmayın.
10 milyon Euro var sende ve buralarda sürünüyorsun demek istediğim durumdur.
yeni sözlük kur paralı askerler tut ve entry girmelerini sağla sende para çoksa eğer .
18 yaş altı nesillerde gelecekte hepimizden daha güçlü duruma gelecek . çünkü öğrenmek isteyene teknoloji çok büyük nimetler sunuyor.

ama ilk önce o 18 yaş altı gençlerden sana Türkçe öğretmesini isteyerek başlaya bilirsin.
kesinlikle desteklediğim görüş. 18 yaş altı gitsin çizgi film izlesin, çaktırmadan kızlara fiziksel temasta bulunsun ama yapamadığı hayallerini burda başlık açıp birde suriyeliler gibi bağdakini kovmaya yeltenmesinler.
benim oğlanın da etkileneceği kampanya.
oğlum kovmayın lan çocukları. benim çocuk yetişti de artık sözlükte tek değiliz baba oğul takılacağız diye sevinip duruyordum. kıymayın hayallerime.
sen bi yazmayı öğren amına kodumun yetişkin erişkin kendine ne bok diyorsan.
Isyan etmesini bilmeyen insan isyanı.
Sonuna kadar katildigim kampanyadir. 18 yad alti sozluk yazarlarina 1 cift 1 tek lafim var ;
De sixtirin lo!
18 yaş altının sürekli seks içerikle entryler girerek sözlüğü berbat etmesidir.
sinirden şekeri düştüğü için eli titreyerek başlık açmaya çalışan yaşlıların içler acısı halini gözler önüne seren başlık.

(bkz: gideckse)
(bkz: gitsn)

ah dedecim vah dedecim.
yavrum sizin günde 16 saat ders çalışıp, üniversiteyi kazanıp ilkellikten kurtulmanız gerekiyor.
Anlatım bozukluğu olan başlıktır, doğrusu. Birileri gidecekse 18 yaş altı olanlar gitsin veya biri gidecekse 18 yaş altı olan gitsindir.

(bkz: sözlükte yazarken sözlük kullanmanın gereği)

Edit: yazım yanlışı olsa da desteklediğim kampanyadır.
Ben kaostan yanayım.