bugün

entry'ler (86)

sözlük yazarlarının itirafları

bana düz adam dediler.

ateistler saygısızdır

kesinlikle doğru tespit dünyanın en özgür coğrafyasında yaşıyoruz, müslüman coğrafyada bak avrupaya adamların neredeyse yarısı ateist hak yok hukuk yok özgürlükten nasibini almamış ama birde bize bak.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/erenaltuntas00

abdullah öcalan

''kendi halkının kurtuluşu için savaşmış bir önderdir, bir ülküsü vardır ve bunu gerçekleştirecektir.'' ben demedim öyle diyorlar.

ekşi sözlük günah yuvasıdır

ekşiye giremediğinden uludağ sözlükte ekşiyi yeren beyincik beyanı.

gelmiş geçmiş en iyi dizi anketi

breaking bad in kazanacağına kesin gözüyle baktığım ankettir.

gelmiş geçmiş en güzel cümle

çay yapıyım mı?

yazarların öldürdüğü son canlı

biraz önce sivrisineğe kafa attım.

sözlük yazarlarının şu an aldığı kararlar

bir bölüm daha game of thrones izleyip uyumak.

ondokuz mayıs üniversitesi

okula başladığım gün eğitim fakültesinin bahçesinde inekler otlanıyordu, ierleyen zamanlarda bu duruma alışmaya başladım. bir gece 22:45 de eğitim fakültesinden dersten çıkmıştım ilk dolmuşu ve görevli otobüsü kaçırmıştık bir arkadaşımla. beklemeye başladık dolmuşu peş peşe sigaralr yakıyoruz yok dolmuş gelmiyor yürüyelim dedik hastanenin olduğu mevkide araba olabileceğini düşündük yürümeye koyulduk ormanın ortasından giden kestirme bir yol vardır bilenler bilir. başladık yürümeye yabani hayatın içine girmiştik resmen arkadaş izmirden gelmiş şehir çocuğu oğlum korkuyorum diyor; ben başladım teselli vermeye yok oğlum korkma ben ne avlara gittim kurt bişey yapmaz domuz bişey yapmak anlatıyorum. (kurt domuz olmaz diye sallıyorum üniversite amk) patapatapata bir ses geldi sıçtım erkekliğede bok sürdürmüyorum ama sıçtım anlatamam cidden sıçtım. arkadaş üstüme atladı lan lan lan o ne falan ne biiyim amk diyorum tilki falandır diyorum ama ses o değil. tam o anda arkadan peş peşe giden yaban bir yaban domuzu sürüsü.. normal şartlarda bağırmamız lazım ama sustuk amk şaşkınlıktan mı korkudan mı bilemedim o anda domuz lar 5 metre ötemizden en az 20 tanesi gitti. şoka girdik sadece izlemekle yetindik domuzlar geçti biz kaçmaya başladık işte.. evet mallık
bu da omüyle ilgili bir anımdır omü budur işte, ne zaman neyle karşılacağın hiç mi hiç belli olmaz.

samsun

samsunun önemli özelliklerinden birisi, samsun da samsunlu bulmanın zorluğudur. nasıl? sorularını duydum; şöyle ki nüfüsün yüzde doksanı trabzon, giresun, gümüşhane, rize gibi yakın şehirlerden zamanında gelmiş halktan oluşuyor.
birine nerelisin dersen trabzonluyum der, biraz içine girersen dedesi bile samsun da doğmuştur fantastik bir kitle var burada.
ben şahsen 3 yıdır samsundayım yüzlerce kişi tanıdım bunun çok az kısmı samsunluyum dedi. (öz).
tanım: halk arasın da küçük istanbul diye tanınırç

omü

yıkılıp yerine üniversite yapılmalıdır.

8 mayıs 2014

ufkunuz açılsın.
''asla yenilmez sanılan nazi ordularına karşı stalingrad'da eşsiz bir zafer kazanan stalin komutasındaki kızılordu; berlin'e girdi ve nazi almanyası 8 Mayıs 1945'te resmen teslim oldu. kızıl ordu'nun bütün birliklerinde; moskova’dan berlin’e, neredeyse bütün bir avrupa kıtası boyunca adım adım faşist imparatorluğun kalesine doğru ilerlerken, aynı slogan haykırılıyordu: “1 mayıs’ta berlin’de!” küçük bir gecikmeyle berlin'e giren ve 1 mayıs'ı berlin'de kutlayamamanın burukluğunu yaşayan kızıl ordu ve sovyet komünistleri, faşizme karşı savaşta milyonlarca evladını yitirdi ancak tüm insanlığı kurtardı.
8 mayıs, bu yüzden barış isteyen bütün dünya açısından bir kurtuluş ve bayram günüdür.''

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

ikinci öğretimlerin sabah erken kakınca duygulanması.

samsunlu yazarlara direkt 55 li nick verilmesi

sözlüğün samsunlu yazarlar arasında ayrımcılık yaptığını ortaya koyan beyanat. örnek ben

on birinci nesillerin sözlüğün anasını sikmesi

nesil kavgası yapan yazarların böyle bir başlık açarak zaten sözlüğün anasını siktiklerinden fazla üstünde durulmaması gereken konudur.

sigara açık alanlarda da yasaklanmalıdır

savunanlar başbakancı diğerleri halk adamı neşet ertaş'cı http://www.youtube.com/watch?v=MqW_hBhZ0ug

sözlük yazarlarının itirafları

geçenlerde içimde ki çocuğu öldürdüm. lan içimde ki çocuk diyor dondurma al bak çocuğum diyorum hava soğuk hasta falan oluruz şu vize haftasında başımıza bela almayalım yok dinlemedi gitti aldı. sonuç hasta olduk hem de vize haftası sınavlardan kaldık tabi çocuğa diyorum daha lalaluga yapıyor vurdum sikkeyi hala konuşuyor vurdum öldürdüm şu anda kafam rahat herkese öneririm. haydi arv.

sözlük yazarlarının en sevdiği köfte çeşidi

sivas köftesidir, bir de onu anavatanindan sivas da kirlinin yerinden yersen tadına doyum olmaz.

duble yol aşığı türk milleti

geçenlerde yine yol yapıyoruz.