bugün

Aniden ilham yoluyla gelen kararlardir.

Dersaneye bir ugrayayim dedim ve herkesin yuz neti gecmis oldugunu gördüm. Tukururum aşkına ayriligina deyip derslerime su an geri donme karari aldim.
üşenmesem odamı toplama kararı alacağım. karar vermeye bile üşenir oldum sevgili anket.
uludag'i kapatiyorum. yazarlar kendine yeni sozluk bulsunlar. ozellestirme karari alirsam, isten atilma olmaz ama soz.
gidip dana etli noodle yapacağım. karar verdim.
şu an: hemen bilgisayarı kapatıp ders çalışıyorum

yarım saat sonra: off havada çok güzel dışarı çıkıp biraz hava mı alsam

6 saat sonra: çok yoruldum yatayım yarın başlarım...
bir daha sevgilime buluşalım demeyeceğim. hep ben diyorum lan.
markete gidip ciğer almak onu anneme pişirtip yemek.
bu başlığı gördüm ve buraya enrty yazmaya karar verdim.
akşam dışardan yemek söylemek yerine yemekhaneye gitmek.
son damlayı sonuna kadar bekliyeceğim.
(#15005762) şeklinde entry girmek.
başka bir eve taşınmak. hay ben bu ev sahibinin ile başlayan sonsuz cümleler kurmak.
mastürbasyon ile kendimi tatmin etmeye son veriyorum.
şu an karar alamayacak kadar kararsız olmaktan vazgeçme kararı.
bu ay sonuna kadar babamın kartıyla internetten yaptığım tüm alışverişleri durduruyorum. evlatlıktan reddedilmemek için yapıyorum bunu. neyseki ay sonuna azıcık bir şey kaldı.
Bugünkü konu başlıklarını gördükten sonra uyumak.
içinde "sevgili" sözcüğü geçen hiçbir entry-başlık okumamak.

hele şu eski sevgili geyikleri yok mu!! okudukça ben dertleniyorum lan!!
çay içmek.
herhangi bir entry girmek.
onu düşünmemek.
artık Twitter a kendi fotoğrafımı koyma zamanı geldi sözlük. orko yu kaldırıp arkadaşımla çekindiğim resmi koyam dedim ve uyguluyorum ahan da şimdi.
Bugun erken uyuyacagim.
uyumalıyım. ve yarın o zavallı balıklarımın filtresini temizlemeliyim. oksijene muhtaç kaldı yavrucaklar. bir yandan da korkmuyor değilim fazla oksijen çarpmasın yav.
biraz sonra yiyeceğim bir buçuk iskender ve bir künefeden sonra çok pis rejime gireceğim.
bir daha acı yemeyeceğim. * *