bugün

merak ettiren projedir. bütün projelere "bu degil" derken bu proje geldiginde "bu hiç değil" diyerek gönderiyor. ne var acaba o projede ormanları sakın kesmeyin falanmı yazıyor anlamadım ki.
ali ağaoğlu'nun bu da değil dediği projenin kötü bir taklididir.
Adam iyice reklam ve gösterişe başladı. Koç, sabancı bile bunun kadar gösterişte bulunmadılar. Yaptığı evlerde sanki halka hitap ediyor. 360 gün sanatla iç içe olacakmış oturanlar. Görenlerde bizim milleti hiç aralıksız sanatla uğraşıyor sanar.
bir çılgın proje değildir. *
ormanlarla ilgili bir projedir.
bazılarının torpiliyle bir yerlere gelmiş bir adamın reklam kokan hareketleridir.
mimarın yüzünün aldığı şeklin merak edilmesine sebep olan projedir.
o kadar projeyi ne ara inceledi de bu değil, bu hiç değil deme hakkına sahip oldu dedirtir insana.
ilk izledigimde bu degil bu hic degil derken cocuk gibi kendini yere atacagini sandim. Ellerini ayaklarini yere vururak aglamasiyla sonlanmasi sasirtmazdi.
çevreye saygılı, orman katliamı yapılmayan, toki - emlakbank - akp işbirliğiyle kamu arazisi yağmalanmadan yani halktan çalınmadan yapılacak bir projedir yüksek olasılıkla.
5 sene sonra farklı bir reklamla karşımıza çıkacağından hiç şaşırtmamıştır. ne yani adam bu projeyi bulduğunda başka türde bina yapmayacak mı ?
kaliteli malzeme kullanilan projedir.
buldum amnk bu projenin Ne olduğunu, kaliteli ürünlerden kaliteli binalar yapılması ve makül bir fiyata satılması. tabi bunu gören ali dururmu yapıştırmış cevabı "bu hiç değil" diye.
fatih sultan mehmet han'ın tek ağaç dalına dokundurtmam derken bu zatın neyin kafasında olup büyük padişahla ortak nokta bulmasıdır.
işte budur. görsel
elinin tersiyle yere attığını projeleri halkın tepkisiyle yerden toplamasına neden olan proje.
çevreci bir projedir herhalde.
orman Bakanlıgının" onlar degilse bu hiç degil " diyerek reddettigi projedir. Bu memleketin ormanını bir hayal ugruna yakıp, yıkamazsın.
en çok aracının, rüşvetçinin oldugu proje.

"gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır"