bugün

demet akbağ, ragıp savaş, güven kıraç gibi yeteneklerin rol aldığı; bazı bölümlerinde gülme krizi yaşatan dizi.
daha önceleri türkmax da yayınlanan şimdi ise atv de yayınlanacak olan yerli dizidir. komiktir.
turkmax dan atv ye geçmiş güzel dizidir
(bkz: sen harikasın büyük düşün)
demet akabağ'ın çok abartılı olduğu dizi...
demet akbağ ile ragıp savaş arasındaki yaş farkının oldukça belirgin olduğu dizi.
(7 yaş fark)

(turk max için zamanında 140 bölüm çekilmiş,gösterilmiş ancak atv'de de yeni gibi gösterilen dizi.)
(bkz: sen de öyle)
Türkmaxdan atvye geçiş yapmış harika bir dizidir.
Her bölümde olan yanlış anlamalarıyla kurgusuna hayran kaldığım dizidir.
önceleri türkmax'ta yayınlanan ve süper komik dizi.
you are awsome isimli amerikan sitcom'unun isimle beraber tıpatıp aynısı olan dizi.*
güven kıraç ve demet akbağ'ın harika oyunculuklarını sergiledikleri sitcom. güven kıraç'ın esprileri ve gülmesiyle diziyi daha çok izlenir kılacağı aşikar demet akbağ ise tipik bir ev kadını ama zeki bir ev kadını olarak karşımızda izleyin izlettirin efendim hoş bir dizidir kendileri. *
her cümleden sonra gerekli- gereksiz gülme efektini vererek izleyiciye "şimdi gülün" demek mi istiyorlar anlamadım ama şunu anladım ki bu efektlere taktığım için diyaloglara dikkatimim veremiyorum.

her sitkomda olduğu gibi şu ses mikrofonunu tepeden tutan arkadaşın kolu yorulduğunda değişseler de biz de tepeden sarkan siyah şeysi görmesek.
bi kaç kez izlememe rağmen bir kez olsun beni güldüremeyen dizi.türk malı tamam saçma sapan ama en azından güldürüyor.burada da çok saçmalıklar var ama hiç komik olmamış.ayrıca demet akbağ ragıp savaştan çok yaşlı duruyor
sıkıcı bir dizi. gülmek zor. bir nevi vakit kaybı.

bir de turkmax çıkışlı diziler normal kanallarda tutulmuyor. ellerdeki bölümler bitince devamı gelmez.
kadroyu görünce*** heycan veren ancak beklenenin aksine tebessüm bile ettirmeyen atv dizisi

(bkz: sükut-u hayal)
seray sever'in atv'ye sattığı dizi. oyuncular teliflerini istiyorlar doğal olarak.
Emekli albay tiplemesi ile şapka çıkartan Güven Kıraç'ın da kadrosunda bulunduğu güzel dizi..
Tekrarları Kanaltürk'te yayınlanmaya başlayacakmış.
(bkz: sen başkasın)
kanaltürk de yayınlanan tebesüm bile ettirmeyen amerikan özentisi dizi.
izlemek isteyip de internette bölümlerini bir türlü bulamadığım dizi, eskiden ne güzel vardı.
Arşivi falan olan varsa bana ulaşırsa harika olur.