bugün

star tv nin yeni dizisi...

eskisinin adı 1 kadın 1 erkek idi..

yeni star hızlı bir başlangıç yapıyor böylece..

dizi yanılmıyorsam salı çarşamba perşembe akşamlar 23:00 da yayınlanacak..

star güçlü güçlü geliyor sanki..
rtük sağolsun bayağı bi makaslamayla izlenecek yapım.
yeni dizinin yeni fragmanlarına alex le başlaması da biz fenerbahçelileri pek bir sevindirmiştir..

yeni fragmanı pek bir hoş..

hakikaten tüm erkekleri anlatan bir durum söz konusu..

alex yerine q7 olur, sabri olur, burak yılmaz olur..

ama aynı biz gibi.. gerçek.
bir amerikan dizisinin yerli uyarlaması. eskiden türkmax kanalında idi. bayağı eğlencelidir.
star tv ye geçmekle büyük bir görüntü kalitesine sahip olan dizidir. umarım 18 yaş üzeri olarak devam eder yoksa tatsız tuzsuz bir dizi halini alacaktır.
(bkz: bir kadın bir erkek)
yarmaya devam eden dizi. ayrıca star'da tutunamazsa cnbce'ye geçmesi düşünülüyor.
Yamulmuyorsam, senarisliğini zeki enes akkan'ın yaptığı dizi.
Ayşe Arman bugün hürriyette bir röpörtaj yapmış;
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19790740.asp
her türlü gideri olan dizi. demet evgar'ın oyunculuğu harika. cuma ve cumartesi akşamları 23.10'da yayınlanıyor.
Bu akşamki bölüm gerçekten efsanevi bir bölüm oldu. özellikle meyhaneye gittiklerinde zeynep karakterinin ilk dubleden sonra sergilediği davranışlar yarım yarım yarmıştır. eminim sevgilisi ile rakı deneyimleri olan her erkeğe tanıdık geldi o davranışlar.

özellikle zeynep'in garsona "hay hay efendim" diye seslenmesi acayip komikti.
#1kadin etiketiyle atılan twitleri reklam aralarından yayınlayan dizi.
demet evgar'a bayılmamanın elde olmadığı dizi.
benim gözümde hiçbir kötü eleştiriyi hak etmeyen dizimsi. senaryo da olsa oyun da olsa hayatımda gördüğüm en tatlı çift belki de. ayrıca demet evgar oyunculuğuyla hayran bıraktırıyor.
oldukça doğal bir oyunculuk sayesinde, izleyiciye olayları adeta içindeymiş gibi yaşatan dizi.
5. Bölümü ile yardırmıştır.

--spoiler--
Ozan'dan Zeynep'in annesini istemeleri kesinlikle yardırmıştır.
--spoiler--
yeni bölümleri ile de kötü eleştiriyi hak etmeyen kısa film tadında dizidir.ancak sanırım 2-3 yıl önce digiturk'te iken yayınlanan meme kanseri ile ilgili olan bölüm beni en çok koparan sahnelerden biridir.izlemek için

http://www.vidivodo.com/v...erkek-meme-kanseri/275719
big sausage pizza'ya selam çakmış dizidir.
eski güzelliğini ve doğallığını kaybettiğini düşündüğüm dizi. yine güldürmüyor değil tabi ki.
kısır bir dizidir. farklı şeyler görmek istiyoruz artık, hep aynı olaylar, diyaloglar...
emre karayelin oynadığı ve her bölümünde beni çok güldüren dizi. önceleri kablolu tv de yayınlanıyordu artık startv de yayınlanmaya başladı.
komik bir dizidir. amerikan varidir.
bu akşamki bölümünde sözlükleri konu edinmiş dizimsi komedi. zeynep sözlüklerde girilen entrylerden rahatsız olmuş biraz.
güldürebilen nadir dizilerden biridir.
(bkz: #15176300)