bugün

entry'ler (261)

bir hayli

Çok eğlenceli ve kaliteli bir klibe sahip şarkıdır.

murat dalkılıç

Yönetmenliğini kim yapmış bilmiyorum ama en iyi klibi "Bir Hayli" şarkısına çekilmiş arkadaşımızdır. Klip işinde çok başarılı. Arada bir bozuyor ama olsun, daha da farklı şeyler yapacağına eminim.

Klip için;

http://www.youtube.com/watch?v=xYRpF8m6oTU

intouchables

Lan çok güzel filmdir. başka bir şey demeyeceğim. çok güzel.

incir reçeli

varlığıyla ya da yokluğuyla türk sinemasını gram etkileyemeyek olan filmdir.

osmanlı cumhuriyeti

sıradan bir film. aklımda sadece ata demirer'in gözleri kaldı. maşallah.

vay arkadaş

oldukça vasat bir film. yine de keyifli oyunculuklar var ve vakit geçirtiyor ama öyle unutulmayacak sahneler falan yok.

romantik komedi

sinem kobal vb. oynuyor diye herkesin bok atma girişiminde bulunduğu film. ancak nerenizi yırtarsanız yırtın, eğlencelidir, keyiflidir. kendini baya baya izlettirir. ayrıca oyunculuğunu hiç sevmediğim sinem kobal bile bu filmde oldukça sempatiktir.

silver linings playbook

iyi film. çok tatlı, sıkmayan bir tarafıyla çok eğlenceli bir tarafıyla ağır dram olan bir film. oyuncular şahane ben bunu ilerde bir kez daha izlerim, net. Ayrıca robert de niro'cuğum var. bebeğim.

now is good

Başrolünde Dakota fanning in oynadığı, standart bir dram filmi. Yalnızca bir sahnesinde gerçekten içim çekilir gibi oldu, kendimi kötü hissettim onun haricinde öyle çok bir numarası yok ama güzeldi,hoştu.

before sunrise

izlediğim en iyi aşk filmi. bak çok net konuştum.

la fee

benim çok sevdiğim absurd bir fransız filmidir. hareketli şeyler arayanlar sıkıcı bulabilir, çok sevmeyebilir ama ben çok eğlendim, güzel çekimler, güzel oyunculuklar. otel kısımları falan çok tatlıydı.

taking lives

angelina jolie ve ethan hawke olduğu için izlediğim, sürpriz sonlu gerilim filmi. ama sürpriz son dediğim katilin kim olduğu değil, cünkü o baştan belli zaten. o yüzden başta azcık tırt geliyor sonra sonunda tırt olduğu konusunda haklı çıktığınızı anlıyorsunuz ama sevdim ben. sanırım ben tırt film seviyorum.

mr nobody

son zamanlarda yapılan en çarpıcı film. hayran kaldım. bilim kurgu sevenler muhakkak izlemeli. ayrıca jared leto nasıl oynamış öyle. bir gün karşılaşırsam sen insan mısın diyeceğim. are you human dude? ha? are you human?

the canyon

kimsenin emeğine bok atmak istemem ama gerçekten hayatımda izlediğim en gereksiz, en saçma, en sıkıcı, en tırt, en enn ennn boktan filmlerden biri. bir de etkileyici bir final yapmaya çalışmışlar ama keşke çalışmasalarmış. sonuna kadar nasıl tahammül ettim acaba. vay anasını.

3 idiots

eğlenceli filmdir.
çevremde izleyip de sevmeyen, eğlenmeyen ve aamir khan a hayran kalmayan bir insan yok.

blue valentine

sen nasıl bir kadınsın michelle williams ve sen nasıl bir adamsın ryan gosling dedirten film olmuştur. kadın ve erkek karışık bir grupla film izlenirse, sonunda izleyenler arasında tartışma çıkacaktır.

big fish

tim burton'ın en iyilerindendir. bu tim burton zaten benim hayatımın filmlerini yapmak zorunda değil, her filmine hasta olmak zorunda değilim. ama bu başka güzel, başka dokunan, başka şeyler hatırlatan çok başka bir film.

chalet girl

Başrollerinde felicity jones ve ed westwick in oynadığı 2011 yapımı bir romantik komedi. daha sonradan çok iyi snowboard yapacak kızla, zengin çocuğun yollarının kesişme hikayesini anlatıyor. aptallar için yapılmış bir romantik komedi; ama ben eğlendim. o zaman ben aptalım.

musallat 2 lanet

Aşırı korkutmayan ama yine de bir ürperten filmdir. öyle tek başınıza falan izlemeyin bence.

beyza nın kadınları

demet evgar'ın döktürdüğü film olmuştur. polisiye meraklısı olmayanlar için güzel, polisiye sevenler için vasat olacak bir filmdir.