bugün

bebek yüzlü popçular serisinin son basamağı.
o kadar yapmacık ki...şarkıyı söylerken gereğinden fazla ağzını sağa sola yaymasını görünce itici geliyor insana."bakın, ben yakışıklıyım, ben buyum,ben şuyum." edasında mimikleri, hareketleri var.daha şimdiden böyle.bir de ileride aniden parlattığımız, bir anda star yaptığımız insanlardan olursa narsistliğinin daha da tavan yapacağından emin olduğum kişi.hayır, kötü tarafı ağzını yayarken bir gün tamamen öyle kalacak görecek gününü.son derece yapmacık ve eğreti duran bu hareketlerinin haricinde yakışıklı, eli yüzü düzgün bir çocuk.inkar edemem.
uzun yillardir ada'da, son 2 yıldır da izmir'de cuma, cumartesi gecelerimizi costuran, kiz kiza tuketilmesi farz ilah ötesi yavrukuş. istanbullu bir ablayla nisanlanip, kaset klip olaylarında onunun acilmasini saglamis, iyi bir planlamacidir ayrica.
murat boz çakmasıdır kanımca.
tarkan ın elinden murat boz u alan popçudur.
beykent üniversitesinde oyunculuk eğitimi almakta olan şahıs.
bazı dedikodulara göre murat boz'un yeni sevgilisidir.
tarkan türevi.
tanrının muratları bu derece özenip bezenip yaratmasının nedenini sorgulatan, bünyeyi aptal, ergen kızlara öndüren şarkıcı. *
söz ve müziği SONER SARIKABADAYI'YA AiT, KASABA ADLI PARÇANIN YORUMCUSUDUR. KANIMCA YAKISIKLIDIRDA..
tv ekranlarında görünen dövülesi insan popülasyonuna yeni dahil olan joker ağızlı çocuk.
Tatiana Marinescu sebebiyle klibini izlediğim pop şarkıcısı. Ya o mimikler nedir öyle, o ağız nerelere gidiyo, neyin peşinde? Yakışıklılık sempatiklik ve gıcıklık böylesine başarılı kombine edilemezdi. Ha bi de aklıma gelmişken, şimdi bu arkadaş bir de diğer boz arkadaş palazlandı diye murat ismi hafiften revaçta gibi, hadi bakalım inşallah bizde kaymağını yeriz *
eğer ben de bu burç işinden anlıyosam; feci halde yay burcu erkeği tipi olan şarkıcı. yanılabilirim de, bildirin.

edit: kafam anca çalıştı gugıla baktım, aslan burcuymuş. e gene ateş grubundanmış yaklaştım sayılır yani.
yıllarca izmir halkını eğlendirdikten sonra bu yaz çeşme soho'da murat boz ile düet yapıp meşhur olan sanatçıdır. saman alevi bir üne sahip olmasına şaşmamak gerek.
çarşamba geceleri; etiler'deki club fancy de yaptığı programla insanları oldukça eğlendiren "yumuşak başlı" bir şarkıcı.
hangi müzik kanalını açsam karşıma çıkan murat boz çakması, dikat çekmek için ilk klibinde murat'ı oynatma kurnazlığına gitmiş olsada, ikisini bir arada görünce aradaki uçurumu görmüş oluyoruz., kendisine tavsiyem ağzını o kadar açıp çene kaslarını yormasına gerek yok yeteri kadar itici zaten.
dümdüz kaşlara sahip şarkıcı.
dokuz eylül üniversitesi tınaztepe kampüsünde katıldığı söyleşi de "beni murat boz la yakıştırıyorlar" cümlesinden sonra hakkında pek de iyi şeyler düşünmediğim, şarkı söyleyen insan.
sözlükte gay tarzı yakıştırmalar olmuş doğru mudur bilmiyorum ama facebookta bende ekli olan bir kızla odamsı bir yerde (kulis falan olabilir) hafif sarmaş dolaş fotoları mevcut. kız bunun neyidir, kasaba şarkıcısı gay midir değil midir, o kız bende neden eklidir bilmiyorum. şarkısını da beğenmiyorum, iki kafiye tutturunca şarkıcı olunmaz.
Ereğli Sevgi Barış Dostluk festivaline katılmış olan şarkıcıdır ayrıca dün gece Saba Tümerin programına konuk olarak katılmıştır.
gerçekten la fontaine adında bir şarkı yapmamıştır değil mi? olmaz yani, yanlış duymuşumdur. zamanında lololo tuba, "honoré de balzac vadideki zambak" diye bir şarkı sözü yapmıştı ama gereken dersleri çıkarmıştık diye biliyorum.
çıkarmadık mı yoksa?

la fontaine ha?

o zaman bu dalkılıç bir fablda başrol oynuyor, haberi olsun.
erkekte kiraz dudağın çekici bir unsur olduğunun delili olan zat imiş, ben bir gidip hormon testi yaptırıp geliyorum.
kliplerinde sürekli şapşal şapşal sırıtan şahıstır.. gereksizdir. bide la fontaine diye şarkısı var ki aklı sıra kelime oyunu baabında bişey yapmış bu kadar rezil olamaz.
(bkz: garfield)
1983 izmir doğumludur kendisi. çok küçük yaşlardan beri müziğe ilgisi ve yeteneği olmasına rağmen, annesi ve babasının o dönemde ayrı olmalarından ötürü konservatuara girememiştir. ortaokul döneminde rock ağırlıklı bir müzik grubu kurmuş ve grubun da solistliğini üstlenmiştir. grubun adı da bir öğretmenlerinin soyadıymış ama hatırlayamadım şimdi. scorpions tarzı grupların şarkılarını coverlamışlardır bu dönemde. sonra bu durum kendisini kesmemiş olucak ki bayağı bi açılmış ilerleyen dönemlerde. asıl demek istediğim, bu adam "kasaba" döneminde acayip itici gelmekteydi bana. şarkı da adamın kendisi kadar beterdi zaten. ama "la fontaine" iyi olmuş. yani şarkı iyi değil belki, ama bu çocuğa çok yakışmış bence. he bir de tiyatro bölümü öğrencisi. fakat tipini cem garipoğlu'na biraz fazlaca benzetmekteyim. olsun. o da nazar bozar artık.
güncel Önemli Başlıklar