bugün

marc forster ın son filmi stay/gitme de henry letham karakterine can veren ruh veren süper genç yetenek..bundan sonra yer alacağı her film izlenesi olacak şahsiyet..
12 kasım 1980 ontario kanada doğumlu, stay, notebook, murder by numbersadlı popüler filmlerde rol almış, acaip yetenekli ve karizmatik-karakter oyunculuğuna aday genç aktör. özellikle notebook filmiyle hayatının erkeğini arayan bayanların kalbini çalmış metafor. sevgilisi de notebook filmindeki rol arkadaşı (bkz: rachel mcadams)'dır. notebook filminde, göl kenarındaki öpüşme sekanıyla mtv en ateşli öpüşen çift ödülüne de layık görülmüşlerdir. bol bol gerilim filmlerinde görebileceğimiz nadir genç olup yetenekli olan oyunculardandır.
gelecek vadeden karizmatik oyuncu.kendisi half nelson filmi ile oscar ödüllerinde en iyi erkek oyuncu adayı olmuştur.tipi çok farklıdır tam favori aktör arayan insanlara göredir.özellikle kaşlarını büzüşünü oturup da saatlerce izleyesi gelir insanın*
2007 oscar'larının en iyi erkek oyuncu kategorisinde "half nelson" filmi ile aday olan, süper yetenekli karizma aktörü. bu çocuktan birşey olacağı zaten belliydi. oscarı alamaz belki; ama gelecek vaatettiğini herkese gösterdi.
stay filminde başarılı bir performans göstermiş aktörün adıdır.her ne kadar filmde ruhsal bunalımları olan ilginç ve parlamaya uygun bi rolü oynasa da abartıya kaçmadan ve rolün altında kalmadan güzel bir oyunculuk sergilemiştir.
Fracture filminde yine super oynayan aktor, bence film pek guzel degil ama onun icin gidilebilir.
edward norton'un tahtına varis olabilecek yetenekte, mimiklerini oyunculuk adına çok iyi kullanan aynı zamanda çok yakışıklı olan 82 doğumlu aktör.
gulmesin konusmasın sadece baksada yeter insanı.
the notebook'taki rolüyle gönüllere taht kurmuş güzel bakış adamı. sevdiği kadına * * öyle derin bakıyor ki filmi izleyen her bayan "bana da böyle bakılsın istiyorum" şeklinde ağlamaklı oluyor. bu mr. güzel bakış da yeni arka plan, yeni masaüstü oluyor haliyle.*
"oh dear! don't look at me like this, i'm afraid i'm in love with you" denesi süper yetenekli,süper karizmatik insan(ilah). the notebook adlı filmi izleyipte ona aşık olmayan herhangi bir bayan var mı? * *
the notebook da canlandırdığı karaktere aşık olunası, yaşadığı aşka ve yaptıklarına saygı duyulası aktör.
geleceğin oscar rekortmeni olacaktır kendisi . rol aldığı her filmden sonraki yorumlarda sürekli kendisinden bahsedilmektedir . stay , the notebook , lars and the real girl ve half nelson filmlerinde tamamen farklı rollerde izledik . half nelson filmiyle en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında oscar adaylığı , lars and the real girl filmiyle de en iyi erkek oyuncu dalında altın küre adaylığı vardır . ayrıca kafası da kavuna benzer o da ayrı konu , konumuzla bir ilgisi yok .
Gelecek vaad eden, özellikle the notebook adlı filmdeki performansıyla benden ve birçok seyirciden 10 üzerinden 10 alan ,edward nortonda kim yaa ryan gosling varken dedirten yakışıklı aktör..
note book tan sonra bütün filmlerini izleyip tekrar aşık olduğum aktör.aynı zamanda zack shields ile ''dead man bones'' adlı iki kişilik bir grubu var.piyano ve gitarda yetenekli olduğu kadar sesini de dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.şarkıları her kesime hitap etmese de çok hoş parçaları var.şimdilik usa ve civarında konserler veriyorlar,müzikte de hayran kitlesi oldukça geniş,myspace den takip edebilirsiniz.
aşık olduğum adamdır.notebooku bügun izledim henüz ve elim ayağım tutmaz oldu bunun yüzünden.
bir erkek olarak söylemem gerekir ki yakışıklıdır. aslında eskiden tipsiz ama tam 30 'unda herif taş olmuş.
fracture filminde anthony hopkins'e çok güzel eşlik etmiş. ben de tabi filmi hopkins'i izleyebilmek adına alanlardandım ama allahım evdeki hesap bu kadar mı çarşıya uymaz, bu adam ne zaman böyle bir yakışıklı oldu? oynasın oynasın izleyelim biz de. the notebook ve murder by numbers'taki orta düzey performanslarının dahi ses getirmesine şaşmamalı. sıradışı bir yüz, bulunmayan bir yetenek olmasa da, aksanı ve ses tonu oyunculuğuna çok şey katıyor bu oyuncunun.
murder by numbers ile dikkatimi çeken, half nelson ile aşık olduğum, blue valentine filminden sonra taptığım oyuncu.
mükemmel şahıs. blue valentine kadar saçma fracture kadar sonu tam olarak anlaşılamayan, olaylar çok boş geçen, heyecanladırmayan filmleri bile izlenesi kılıyor. uzun saçta kısa saçta yakışan ve özellikle takım elbiseyi sevmememe rağmen ona yakıştırdığım, bakışı ve gülüşü derinden olan yakışıklı adam. eski filmlerine ve yeni filmlerine bakarsak sürekli kas çalışıyor, gelişiyor, bende dahil kızları kendine hayran bırakıyor, aşık ediyor.. kanadalı başarılı oyuncu.
harika, müthiş, dehşet oyuncu. sabit, derin, kısık bakışlarıyla ben harika bir oyuncuyum bunu biliyorum der havası yer bitirir insanı.
(bkz: mükemmele sıfat bulamamak)
(bkz: stay)
(bkz: all good things)
(bkz: half nelson)
crazy stupid love filminde acayip vücut yapmış, yakışmış abimize. the notebooktan sonra piyasaya çıkması sevindirdi beni. iyi oyuncu vesselam.
bütün filmlerini izledim ve vardığım kanı şudur ki tek bir tane bile kötü işi yoktur. hayranıysanız crazy stupid love filmini asla izlemeyiniz etkisinden günlerce çıkamayacaksınız.
aklımda hep lars and the real girl filmindeki masumiyetiyle kalan şahane oyuncu.
kendisini nikahıma alacağımı ve kimsenin yan gözle dahi bakmamasını burdan duyuruyorum. dünden beri leyla oldum, crazy, stupid, love'i izlerken kendimden geçtim ve allahın varlığına bir kez daha inandım. * titredim ama hala kendime gelemedim.
çok seksi adam.
güncel Önemli Başlıklar