alev,alaz,ateş,kor.
bir kadin ismidir.
sevilen bir bayan ismi.ikizler burcu olanları ayrı bi sevimli olurlar.pek bi sevilen insanlardır. çok da iyi masa tenisi oynarlar.**
kanımca en seksi hatun ismidir. söylerken kulağa hoş gelen ahenk ve ağzın aldığı şekil açısından çok vurucu olabilir. sahipleri de vurur bazen kafaya kafaya...
almanca okul anlamina gelen schule`nin tam okunusu.
istanbul'da bir pastaneler zincirinin* adı.
ŞULE Türkiye'de en çok kullanılan 133. isim (... 131. serpil, 132. nilgün, 133. şule, 134. arif, 135. gülay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 654 kişiden birinin adı ŞULE ve ismin yaygınlık oranı binde 1.53.

ŞULE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:16 itibariyle yaklaşık 110,043 kişinin isminin ŞULE olduğu ve ŞULE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1819 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞULE adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,743 ŞULE yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ŞULE sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

ŞULE Türkiye'nin en yaygın 133. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 133. ad ise Carlos ismi. ŞULE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 131. Theodore 132. Nicholas 133. Carlos 134. Sue 135. Benjamin isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
alev, ateş anlamına gelen isim.
durma karşımda ki,beynim dönüyor,
gayri git,şule'i ömrüm sönüyor.
bir kadın ismi. güzel bir kadın ismi.

"
gözlerin velfecri benzer imrân 'e
seni seven âşık olur divane
yanakların şûle, vermiş cihana
yüz mahı taban dan güzelsin güzel
"
arapça, ateşten çıkan alev.
Sevilen güzel bir kız ismi.
hakkında hep iyi düşündüğüm ve iyi konuştuğum, sırf hoş muhabbet etmek için muhatap olduğum ne yüzüne ne ardındakilere kötü söz etmediğim sade ve sadece arkadaş olarak gördüğüm ancak bunların karşısında 2 senelik arkadaşlığımız dahilinde arkamdan söylenmemiş söz çevirilmemiş iş bırakmayan, en yakın arkadaşlarımı bile benden ayırmaya çalışan (bkz: kaşar) olmadı (bkz: kevaşe) yetmedi (bkz: fahişe) dilim varmıyor ama (bkz: orospu)'nun adı.
(bkz: şule ç)
zaman makinesini icat etseydim, adını şule koyardım.
güzel bir isim.
güzel bir kadının ismi...
olum çok seksi lan bu isim. *
parıltı.
hayatta, içimizde yaşayan ama farkında olmadığımız çok güzel ve onurlu bir kadın var adı şule...
ilk aşkımın ismi.
Kaynımın ismi.
Bağrımın ismi.
alev demekmiş.
Şişko kızların ismi. Bu isme sahip olup da Zayıf olan kıza henüz rastlamadım.
beni zelil ve biçare eden en sevgilinin ismi,

geceler uzun..
behzat ın kızı
bir garip bir tuhaf bir dövülesi bir sevilesi...