şişman olmasına rağmen kilosu ile sorunu olmayan, inanılmaz bir özgüven sahibi, zenci gırtlağına sahip sempatik şarkıcı.
hükümet gibi kadın maşallah!!..sesine yorumuna ailecek hastayız.
BiR SEZEN AKSU VOKAListiNDEN BAŞKA NE BEKLENEBiLiR Ki DEDiRTEN inanılmaz sesli kadın.
(bkz: sertab erener)
anadolu üniversitesi'nin bugün yapılacak olan mezuniyet töreninde sahne olacak olan süper sesli kaliteli şarkıcı. (bkz: mandalinalar)
Başrollerini Işık Yenersu, Zeynep Eronat, Yıldız Kenter, Fikret Kuşkan gibi isimlerin paylaştığı Cem Başeskioğlu nun yönettiği "Sen Ne Dilersen" adlı filmde Marika rolüyle başarılı bir performans sergilemiştir.
Şişman sıfatından daha çok iri,cüsseli kadın sıfatlarının daha doğru olacağı fiziği ile orantılı olan güçlü sesi ile hayran kitlesini gün be gün arttıran ses santçısı.
an itibariyle eskişehir inönü ford otosan fabrikasında,ford otosan çalışanları için moral gecesinde konser veren güçlü sese sahip şarkıcı..
sesiyle koca bir salonu mikrofonsuz inleten müthiş bi şarkıcıdır.
konserine gidilesi insandır.
özellikle 'anadilim aşk' albümüyle,sezen'in yüreğinin ipucunu veren şarkıları, en güzel çığlıklarıyla süsleyip, kalplere tercüman olmuştur.. hiç eskimediği 5 yılda kanıtlanmış şarkılara sahiptir.. sesiyle masallar anlatanlardan.. hayatla yüreğini kesiştirerek yaşayanlardan..
Kendisi ile yapılan bir konuşmada muhabirin son parçası ile ilgili olarak sorduğu neden mandalina sorusuna önceden sorulacağını tahmin ediyormuş tavrını takınarak tamda şimdi mandalina zamanı tam oturdu ben ilk kez yaz albümü yapıyorum bu nedenle mandalinadiyerek şoka sokan dumur olmamıza neden olan ayrıca bu durumu bir okadar doğal karşılayan muhabir içinde aynı duyguları beslememize neden olan akıllı olmayan kadın
ebat olarak çok büyük, kamyon gibi kadın..kaç kilo olduğu konusunda tartışmalar var*
görünüşüyle sesi aynı orantıda olan kadın (her ikiside mekan dolduruyo. ne mikrofona ne ekstra ekrana gerek war).
(bkz: ışın kılıcı)
Vefasizlik abidesinin sanat dünyasindaki sayisiz temsilcilerindendir kendisi. Kimse kendisinden kimsenin önünde diz cöküp binlerce kez tesekkür ederim tarzi sözler beklememektedir,yeter ki daglari ben yarattim havasinda olmasin.
tutunamadım adlı parçasıyla insanı bezdirmeye yeten çığırtkan şahsiyet.
ayrıca şu süper diyaloğa sebebiyet vermiştir:
ı.k.:tutunamadııım,tutunamadıııım...
x.x.:bu kadın da bi tutunamadı gitti yaaa...
kolunda kocaman bir yunus dövmesi bulunan, gülen gülümseten hatun kişilik*
sesinden bahsetmiyorum bile**
türkiye'deki en iyi vokal.* türkiye'deki en iyi gırtlak*
şarkı söylemeyi bağırmak zanneden, nüans denen şeyden haberi olmayan zerrin özer türevi. oysa biraz zuhal olcay dinlese, sahip olduğu güzel ses rengini başarılı bir yorumla sunabilse birşeye benzer belki.

Edit: Ya bir de tutunamadım demekte bir şarkısında ki o şarkısının adı tutunamadım galiba; biraz kilo vermesi lazım tutunabilmesi için, zor biraz o kiloyla, alimallah.
muhteşem güçlü bir sesi olabilir evet, ama şarkı söylerken yüzünü halden hale,mimikten mimiğe, soktuğu ve sanki acı çekiyormuş gibi yüz mimikleriyle şarkı söylediği için, şarkı söylerken, sanki çişi gelmiş te yapamıyormuş gibi kıvrandığı için, son zamanlarda bana itici gelen, yinede, (bkz: sen ne dilersen) ,filminde beni kendisine hayran bırakan, önce kıkır kıkır kıkırdatan, sonra sulu zırtlak ağlatan bir oyunculuk sergilediği için alkışladığım kadın... ayrıca kıbrıslı güzel kadın...
türk missy elliott.
kilo verirse sesini kaybetceğini düşündüğüm bir sanatçı
(bkz: can can)
son derece güçlü bir ses ve fakat yanlış şarkılar.
kocaman bir ses, gösterişli bir cüsse ve bu ikisinden daha büyük dev bir ego.
sesinden iğrendiğim şarkıcı. tamam anladık güçlü sesin var ama güzel değil sesin be ablacığım. her şarkıda böğürünce güzel çıkmıyor o ses.
müziğe ilk defa kıbrıs'ta annesinin işlettiği bir restoranda eline mikrofonu öylesine alarak başlamıştır. temmuz ayındaki festivalde gazi mağusa'yı inletmiştir.