bugün

entry'ler (387)

yeşim tekstil

Staj yapacak stajyerlerinin müneccim olduğunu zanneden firma.Taraflarınca hiç bir bilgilendirme, onay maili atılmaz ve telefonla asla aranılmaz. Bari ben arayayım diye düşünen stajyerler telefonda son derece tecrübesiz ve kaba bir hanfendiyle muhatap oldukları yetmiyormuş gibi birde azar işitirler (şekil a:ben).Hayır sen kendini ne sanıyosun senin için çalışmıyorum artı sen stajyerlerine servis hizmeti bile sağlamaktan aciz bir kurumsun bari nasıl konuşulacağını öğren.

eqin

yakın zamanda görüşelim yahu dediğim, özlediğim yazar.

telefonda kavga etmek

kendinizi istemeden de olsa saçma sapan mimikler yaparken buldugunuz eylem...

eski sevgilinin miss turkey secilmesi

hemen mesaj atılıp ne işin vardı orda gibilerinden kıskanmış gibi yapıp * tekrar birleşme yolları aranmasına yol açan vahim olay.

haznedaroğlu

gecenin bir vaktinde bıkmadan yardım eden,eşi benzeri bulunmaz kardeş.yakışıklı,sempatik ve karizma sahibi insan.

arge sözlük

üye alımını 2. bir karara kadar açmış olan sözlük.

vestel manisaspor un şampiyon olma ihtimali

%72,574

ihsan arslan

diyarbakır milletvekili ayrıca rte'nin en yakınlarından biri.bu adama "adam demekle sokaktaki vatandaşa büyük bir haksızlık yapmış oluyorum fakat hitap etmem gereken sözler malesef burda aykırı o yüzden adam demek zorundayım",kürt soruşturması isimli kitapta söyledikleri sözlerle bugün bizleri hangi kafaların yönettigini açıkça belli etmiş kişidir.sözlerinden bazıları;
"Doğduğum yer olarak Kürdistan vatanımdır. Halen yaşamakta olduğum yer itibarıyla da Türkiye vatanım durumundadır."

"Müslümanların vatanı neresi ise orayı korumak, orayı kurtarmak ve vatan diye orasını isimlendirmek gerekir. Bu manada Türkiye coğrafyasının Misak-ı Milli ile çizilen sınırları hiçbir anlam ifade etmemektedir."

Son islam devletini (Osmanlı'yı) ve onun müesseselerini (padişahlık ve halifeliği) ortadan kaldıran ve yegáne politikası islam'a düşmanlık ve onu yok etme esası üzerine kurulan bir zihniyet ve otoriteye (Cumhuriyet rejimine) karşı tüm isyan ve başkaldırıları (Cumhuriyet dönemindeki Kürt isyanları ve PKK olayı) alkışlamak gerekir."

bazı kesimin begenmedigi emin çölaşanı bunları yazdıgı için alkışlamak gerekir...
hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=5149094&yazarid=5
hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=5155371&yazarid=5

kızların kız olduklarını unuttukları anlar

alışverişte pazarlık yaptıkları an.

çikita muz

ajdarın kızı öptügü anda hatunun yüzündeki ifadeyi görmemle dumur oldugum eser...

fransız mallarını boykot edelim kampanyası

türk halkının boykot etmesi yeter mi diye düşündüren kampanya...gecmiş dönemlerde de italyan mallarını boykot etmiştik ama sonucu hep birlikte gördük...emin çölaşan'ın konu ile ilgili yazısı için;
hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=5228167&yazarid=5

ayberk pekcan

ıhlamurlar altında dizide aynalı* rolünü oynayan,mersin üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuş sanatçı..bu adamın mimikleri dikkat ederseniz çok masumca...

nayki ye nayk diyen genclik

(bkz: biz babadan böyle gördük)**

ankara rüzgarı

türkiyenin gerceklerini belgeler ile tek tek acıklayan,emin çölaşan ve mustafa balbayın yorumlarıyla tadından yenmeyen program...

bir ayrılma sebebi olarak seni hak etmiyorum

ayrıldıktan sonra ayrılan tarafın vicdanının rahat olmasını saglamak amacıyla sarf edilen cümle...

huzur veren erkek

bir süre sonra yüzüstü bırakılması muhtemel olan erkek.

kristen bell

http://www.kristen-bell.net/

sozde ermeni soykirimini kabul eden turk milletvekili

vatandaslıktan çıkarılması gereken kişi.

kristen bell

veronica mars dizisinin başrol oyuncusu.18 temmuz 1980 dogumlu sarışın ve çok güzel... *

çiğdem talu

çok iyi söz yazabilen,melih kibarla aşk yaşamış aralarındaki yaş farkı nedeniyle beraberlikleri 1 yıl sürmüş ve gögüs kanserinden dolayı hayata gözlerini yummuş olan sanatçı/ingilizce ögretmeni...