bugün

entry'ler (225)

seni öldürmeyen şey güçlü kılar

(bkz: seni öldürmeyen eski sevgili seni güçlü kılar) kılar tabi; gittikçe katılaşır, duygusuzlaşırsın. bir zaman sonra her ayrılığı yeni bir başlangıç olarak görür, mutlu olursun.

the grey

bu filmin gösterimi sırasında, gösterildiği sinema salonunun sıcaklığı 10 derecenin altına düşürülürse gerçeklik tavan yapar zannımca.
Filmin senaryosu, oyuculuk, liam neeson'u falan boşverin. Filme ilşikin yorumunuzu vahşi doğa ve vahşi kurtlara olan bakış açınız belirleyecek.

yalan dünya tülay

sanatçı dostlarım benim

görevimiz tehlike 4

serinin en saçma senaryoya sahip filmi. şimdi diyeceksiniz ki ''ya böyle aksiyon filmlerinde senaryoya mı bakılır, önemli olan effektler dir. '' ama durum hiç de öyle değil aslında. görevimiz tehlike flmlerinde mutlaka beklenmeyen bir ihanet, gizli teşklilatlar, ve aldatılanın aldatması durumları yaşanır. bu filmde ise gücünü nereden ve kimden aldığı belli olmayan tek başına bir kötü adam var. ayrıca final bölümünde hiçbir radar ve füze kalkanı sistemi tarafından farkedilmeyen nükleer füzeyi saymıyorum bile.

moda diye bildiğin lastik bot giyen kızlar

yaz modası olarakda takunya giymesi muhtemel cincoşlardır kendileri. alsınlar versinler ekonomiye can versinler.

işini yaptıracağı herkese yavşayan kadın

avına ustaca yavşar, kolay kolay vermez ve işi bitince anında satar. ''o beni elinde oynattığını sanıyor ama dur bak ben ona ne oyunlar yapıcam'' diye düşünmeyin, o bir dişi mutlaka o kazanır.

türk evlerinin olmazsa olmazları

salon yada oturma odalarında bulunan ve içinde hiçbir şekilde kullanılmayan ve işlevsel olmayan bilimum bardak, tabak, gümüş vs. bulunan büfeler.

avm lerin olmazsa olmaz tipleri

biri bebek arabasında, öbürü kucakta iki çocuklu evli çiftler. Genelde alışveriş merkezlerinin fast-food, restoran katlarında ikamet ederler. bütün bir masayı yaklaşık en az iki saat işgal ederler.

abilerin kardeşlerine hitap şekilleri

(bkz: süt danası)

yakışıklı erkek yoktur zengin erkek vardır

yanlış olan genellemedir. zengin bütün erkekler tesaaaadüfeenn yakışıklıdırlar da aynı zamanda. ayrıca öyle güzel kalpleri vardır ki onlara aşık olmamak imkansızdır. Zengin olmayan erkekler ise; eh işte zengin değillerdir.başka ne olsun

ibrahim tatlıses in evlenmesi

o değil de kimsede demiyor aga bu aradaki yaş farkı nedir diye. 12 yıllık ilişki imiş efendim. yani hatun kişi 18 yaşında, er kişi ise 47 yaşında iken başlamış bu sevda ( kızın resmi olarak yetişkin sayıldığı yaşta başlaması ne tesadüf değil mi). bu evlilik televizyondaki izdivaç programında sıradan iki insan tarafından gerçekleştirilse oluşacak tepkileri, gazetelerde çıkacak haberleri bir düşünün. para işte böyle bir şey.

kendi memesi sevgilisinden büyük olan erkek

sevgilisinin, meme ucunu çekmesi ile yılların intikamına kurban olabilecek erkek olabilir kendisi.

geneli gey olmaya yatkın burç

gey değil ama çift karakterli muhabbetine en döneği ikizlerdir.

benden önce kaç kişiyle birlikte oldun

hangi kıza soracak olursanız olun karşılığında kucak dolusu yalanlar alacağınız sorudur.
-topu topu üç kişi girdi hayatıma
- sadece bir kişi oldu. o da çocukluk aşkımdı yedi yıl kadar sürdü. şimdi başkasıyla nişanlı.
-üniversiteye gidene kadar o işleri hiç bilmezdim. fakülte de bizim kızların zoruyla biriyle tenıştım ama bişey hissedemedim. vs. vs. vs.

kızların yaşça çok büyük erkeklerden hoşlanması

madalyonun öteki tarafından bakacak olursak erkeklerin kendilerinden yaşça küçük kızlardan hoşlanması durumudur ki bu durum kızlardan daha çok erkeklerin lehine gelişir. genç bir kızın nelerden hoşlanabileceğini bilen, maddi ve manevi açıdan belli bir seviyeye gelmiş erkek için genç bir kızı elde etmesi çok daha kolaydır.

cennet kapısındaki bodyguardla olan diyalog

-bi arkadaşa bakıp çıkıcam

redwinemania

an itibariyle yarın akşama yatıya kalacağını bildirmiş yazardır. o değilde ben şimdi baya paniğe bağladım. yok evime bir celebrite geleceğinden değil ( yerim onun celebritisini ben ) de ; öğrencilik zamanlarımızda birbirimize misafir olduğumuzda ortaya ne koysak olurdu yeterki bira ve malbuş eksik olmasındı. lakin yıllar geçti ben evlendim, iyi kötü bir kariyer sahibi oldum, zat-ı muhterem ise memuriyetinin başında bir müfettiş oldu. şimdi kalkıpta al bak menemen yaptık sana, yanına da iki ekmek diyemeyiz ki.

iş görüşmelerindeki ücret beklentiniz nedir sorusu

cevap olarak net ücretin değil brüt ücretin söylenmesi gereken durumdur.

seksin aslında sanat olması

sanat sanat için değil, sanat toplum içindir önermesini haklı kılan önermedir.

eski sevgiliyi eskitememek

önce kabuk bağlaması, ardından da kabuğunda soyulup dökülerek hiçbir izi kalmaması gereken yaraların kanırtılmasıdır.