bugün

entry'ler (156)

tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesi

her sene mezuniyet törenlerinde fakülte birincisi yerine sadece okul birincisi seçen üniversite. "çekilin tobb etü mezunları geliyor" sloganlı bir mezuniyet törenini daha sona erdirmiş modern bina. hayırlı olsun hepinize.

ayrıca;

(bkz: velkam to riil layf)

öğrenci evine çıkacaklara tavsiyeler

beypiliç 4 lü paket şinitzel, nugget, knorr hazır çorba.

öldürmeyip süründüren şeyler

nezleyle karışık gripten kaynaklanan baş ağrısı haliyle işe gelmektir.

iş yerinde mesaiye kalmak

bir de kaldığın mesai için para almıyorsan bunalım dolu andır.
ağlamaklı bir kedi gibi insan kendini entry girmeye ve sigaraya adar.

başlıkları alt alta okumak

dün en çok entry giren yazar (2)
jennifer love hewitt

dugu

kop gel günahlarından!

yol arkadaşım

sezen aksunun kendim için yaptım dediği deniz yıldızı albümünün ağlatmaya en uygun şarkılarından biri. Onno tunç için söylese bile yine her zamanki gibi bütün yarım kalmış sevgilerin yarasına basan sözler bütünüdür.

kime kızayım nazım senden başka kime geçer diye kendi kendimize düşünürken yol arkadaşım nerdesin diye sessizce haykırtmış, ağlatmıştır.

if you want me

duyguların güzelliğine inanılamayan aşk şarkısı.
emin olunamayacak kadar güzel şeyler yaşadığınızı anlatan, sorgulayan huzur etkisi.

bayanlara türbanın yakışması

oysa ki saçmalamak hiç de yakışmıyor insanlara denilesi cümle.

dugu

yaşattığı özlem dağ olup büyümüş içimize sığdırılamamış kuzumsu.

sylviaplathh

tehditkar!

başlıkları alt alta okumak

oral seks (6) ...
· var misin yok musun nursel (2) ...

aşk

çok üzse bile, çok kırsa bile, ağlamaktan ölsen bile onu gördüğünde kocaman bi gülümseme ve sarılmayla karşılık vermektir. kafan güzelken sadece onu yanında istemektir. böyle de bi şeydir işte..
(bkz: tekila)

türkçe dublajlı lost

--spoiler--
+ hurley hayır..
- ..
+ hay senin..
--spoiler--

sevgiliyi basit şeylerden kıskanmak

sürdüğü parfümden, giydiği ceketten, yediği yemekten, içtiği sigaradan, gittiği yerden bi anlam bulup sürekli kıskanmaktır.
abartmadan güzel, abartınca kıskanılacak kimse de kalmaz elde.

sylviaplathh

doğumgünüme gelmek yerine, eti tagleyen katneM.**

tabu diyalogları

kelime: frizbi

zepp: atarsın geri gelir?
sylviaplathh: bumerang!
z: ha... yok bu gelmez lan..
s: allah belanı versin! frizbi...

viyana

çok düzenlidir. bir süre ayak uyduramadıktan sonra, başka şehirlerdeki karmaşa size batmaya başlar. tramvay, metro ya da otobüslerde karşı koltuğunuzda oturanın türk olma ihtimali %50dir. yol sorun sizi gideceğiniz yere kadar bırakır hemşehriler. Dünyanın en güzel bahçelerine sahip olan Schönbrunn Sarayını gezmeyi ve bahçelerinde 3-5 saat geçirmeyi sakın unutmayın. viyana'yı siz fethedin gelin*

prag

dünyadaki en güzel panoramaya sahip şehir. gece meydandaki u prince otelinin terasına çıkmanız ve şehrin güzelliğini orada yaşamanız şiddetle tavsiye edilir. yoksa ben prag'a gittim gördüm gezdim geldim demeyin kardeşim.

+ bira için: çünkü kolaya 5 katı para veriyosunuz.
+ metroya binin içinizden gelen durakta inin kaybolun.
+ astronomik saat için saat başlarını kaçırmayın. gidin siz de her turist gibi alkışlayıp ıslık çalın. (ama 8'den sonra çıkmıyolar saf saf beklemeyin*)
+ tekne turu yapın.
+ charles köprüsünden defalarca geçin.
+ telden yapılmış prag oyuncağı alın. *
+ kuklalara bakın ama almayın pahalı. ara sokaklardaki kuklacılara dalın. daha uygundur.
+ bir biletle gezebilirsiniz ama dikkat edin ceza yemeyin.
+ tekrar metroya binin tekrar kaybolun.
+ sahte eiffel kulesine çıkın. *
+ isveç çikolataları satan dükkana uğrayın. bedava tıkının.
+ bira için!!!
+ swarovski dükkanlarından uzak durun. sahteleri satılıyo zaten souvenirslerde. ayırt edilmez. kasmayın.*
+ charles köprüsünde portre çizdirin.
+ sokaklarda anlamsızca vakit geçirin.
+ italyan restorantlarında pizza yiyin. italya'dan daha ucuz ve daha lezzetli çünkü.
+ bira için, metroya binin, kaybolun, bira için, kaybolun...

cepa alışveriş merkezi

ankara eskişehir yolunda yapılan, oldukça devasa boyutlarda olan inşaası tamamlanmış, dün protokol açılışını ajda pekkan ile yapan alışveriş merkezi. ankaralıların yeni bir tüketim merkezi oldu! *