bugün

entry'ler (505)

on birinci nesil yazar

ergen yazarlardır.
abazan yazarlardır.
bi boktan zerre haberleri olmayan akp karşı olup sabah gazetesi okuyan, çoğunun kemalizm i devrimcilik sandığı yavşaklar topluluğu 11 nesil yazarlar.
11. nesil yazarlara buradan sesleniyorum lütfen bu abazanlığın gazına gelip üremeyin nolur üremeyin.

vatan sevgisi

en gereksiz mal sevgidir.
çiçekleri kuşları böcekleri annenizi sevgilinizi babanızı sevin..
bunlar için kimseyi öldürmek zorunda değilsiniz.
ölmek zorunda da değilsiniz.
iyi günler.

herkes online listesindeki bi alt yazarla sevişsin

14 şubat ın abazan arkadaşlar üstündeki ağır baskısı (bkz: herkes online listesindeki bi alt yazarla sevişsin)

sidikli kontes

bazı geceler
bazı insanlar
bazı yerlerde
sahiden karşılaşırlar
bazı insanlar bazı aşklar bazı şarkılar
bu yüzden unutulmazlar
bazı hayatlar hayal tutmazlar
bu yüzden
bazı bazı bazı
çabuk yaşayıp
ansızın kaybolmalar
bazı bazı bazı

2008. *

öğretmenim su içmeye gidebilir miyim

Cenevre' ye Pyd' nin katılacağını duyan Davutoğlu' nun verdiği tepkidir.
Çünkü kendisi kalabalıklarda ağlamaktan utanır.

babanın söylediği unutulmayan sözler

Işığı kapat.

böyle sözlüğü sikeyim

Al benden de o kadar.

ittihat ve terakki fırkasının yeniden kurulması

istemedikleri işlerine gelmeyen diktatörlüğü yıkıp, yerine kendi diktatörlüklerini ilan etmek isteyen küÇük hayalperestlerin ütopyalarından biri.

kadınların çözülemeyen en büyük özelliği

mutsuzluğu .

çeneye gömülü 20 lik dişin alınması

erkek bir dişçiye gitmenizi tavsiye ederim. Lakin kadın dişçilerin bilekleri okadar güçlü değil asılırken sıkıntı yaşayabilirsiniz.
kolay gelsin. dikişler alınıncaya kadar çorbayla yaşayacaksınız bunu da not düşeyim dedim.

erkek adam ağlamaz üşümez gülmez konuşmaz

devrimci yemez içmez sıçmaz gibi olmuş *

suriyeli öğrencilere 1200 tl burs veren zihniyet

insanlık namına Türkiye halkları kıskançlık yapacağına kendileri de talep edip bu konuda diretmelidir.
bu zamana kadar öğrenci olarak hakkı olan bu parayı isteme konusunda ısrarcı olmamaları tam bir koyunluktur.

2 ocak 2016 cizre de elektrik kesintisi

bu elektirik kesintileri ile bile yıldıramayacağınız direnişli güçlü ve onurlu bir halktan korkanların kendilerini bu şekilde ergen ağızlarıyla belirtmesi ne kadar hojtır ve bir de hiç birşeyden haberleri yok ama öyle de var gibi nasıl bir cehalet ki..

anne ve babalarının ağızlarından duyup öğrendikleri hayatları boyunca kendi fikirleri "kendi" leri olmayan çünkü asla onlara kendi fikirleri olması için fırsat verilmeyen diktatör anne baba tarafından yetiştirilen bu otlara ancak gülünür.

korkun lan !!!

ha unutmadan istanbul da Türk olamama rağmen bir LAZ mahallesinde içinde ordu ve giresunlu bulunan komşularla birlikte bizde kaçak elektirik kullanmıştık.

sizler keriz gibi ödeyin adamlar saray yapsın.
afferin lan vatanperverler.

günde 6 öğün yemek yemek

benim ve anne tarafımın şiddetli şikayet ettiği bir durum.
sürekli açız.
sürekli aç olan insanların başına gelen durumdur ve etrafınızdaki balık etinde * olan arkadaşlarınızı kıskandıran durumdur.
" kızım yiyorsun yiyorsun kilo almıyorsun ayyy ben su içsem yarıyor"

myth

kendisi şuan 9 eylül hastanesinde araştırılan *odasında * yaşlı bir teyzenin dırdırına maruz kalmış kendisi hasta iken psikilojiside bozulmak üzeredir *40 senedir 2 şişe şarap içen ' dünyayı siz gençler değiştirceksiniz ' diyen bir amca daha bulunmaktadır. * özlenen hem yazardır, hem de herşeydir.

başlıkları alt alta okumak

sacinin dokulecegini onceden tahmin etmek
sinav oncesi soylenen sozler

guzel kiz izmir den cikar

şöyle ki;
evet doğru.güzel kızlar izmirden çıkar o benim ne yazık ki çok güzelim ,hay allah kahretsin. * * *

kendisine öz güveni olmayıp sözlükte evde kalmış kızlarımızın kendisini burda belli edip belki bir ihtimal * * * * deyip kendilerine özgüven taktim edip ve sözlükteki yazar arkadaşların aaaa bu kız izmirden bak kendisine güzel diyerek atlayacağını sanıp * emeline ulaşmaya çalışırlar. kolay gelsin.

i know

placebo nun en iyi parçası üstüne bir tane daha tanımam. *

gece tek basina sigara icmek

sabah yanlız kahvatı etmek kadar acı vermez.

sevgiliyle el ele gezerken birden depar atmak

gecenin bi vakti foça da sevgiliyle koşarak yarışmak taraftarı hiç değilim açıkçası.hatta ben çantayla koşamam deyip bayan çantasını sevgiliye verip öyle koşulması etraf civarlardaki (kahve, cafe) insanların sevgiliyi kapkaçcı olduğunu düşünür. kötü sonuçlar doğurur. uzun zamandır koşulmadığı için ertesi gün bacaklar ağırır. ayrıca sevgiliye alay konusu olursun. *