bugün

sonrasında saçların bir türlü şekil almaması demektir.
eğer saçlarınız kıvırcıksa, normalde omzunuza gelse dahi, sabah kalktığınızda kulak hizasına gelmesiyle sonuçlanacak olay.
yastığın ıslanmasına sebep olacak durumdur.*
(bkz: nezle)*
ertesi gün ishal olmanıza yol açması muhtemel durum.
sahilde zevkle yapılabilendir. hava açık, ay gökyüzündedir. denize girilir gecenin bir vakti, kumlara uzunup uyur insan, etrafta çıt çıkmıyorken.
ıslak saçla uyanmakla sonuçlanacaktır.
***denedim, kurumuyor.
sinüzit sebebidir.
"rezzan kiraz tipi saç modeli" tadında günü geçirmek isteyenlerin seçimi.
sevgilinin göğsünde uyuyorsanız, hiç de umursamayacağınız durumdur.
yastık ıslanır akabinden baş ağrısı.
saçın uzunluğuyla ilgilidir aynı zamanda.
sinüziti olanların ertesi gün hayatını zehir edecek durumdur.
insan hiç hatalarından ders almaz mı!!!
ertesi günlerde ıslaklık burnumuzdan gelir.
eskiden yaptığım ve uyandıgımda beni sinir eden durumdur. o saçların tekrar normal haline dönmesi için saçlarınızı bir kez daha yıkamanız gerekir. yoksa ugraşır durursunuz şekle girsin diye.
yastığın da ıslanmasına neden olan durumdur. sabah uyanınca saçının tamamı kurumaz genelde ıslak bir kısım da kalır böyle değişik bişey çıkar ortaya. ayrıca çok da sakıncalıdır sinüzit nedenidir.
(bkz: bile bile lades)
hop sabah kalktın baktın gripsin.
sinüzitten dolayı intiharın eşiğine gelmektir ki zaten sinüzitte acılı bir intihar yöntemidir.
migren, sinüzit baş ağrısı gibi problemleriniz varsa bir de bunun üstüne saçlarınız uzunsa asla yapılmaması gerekendir. ıslak uyumayı geçtim nemli bile kalsa ertesi gün canımdan bezdiriyor beni.
baş ağrısı sebebidir.
sabah kalkıldığında bir türlü düzelmeyen dik saçlara sahip olmaya sebep olacak eylemdir.
boyun kireçlenmesini azdırır. ama kalktığınızda saçınız şahane olabilir. dalgalı ve kabarık ve de doğal.
(bkz: kadın olmak)
sabah uyanınca boyun ağrısı, boyun tutulması, kıvranma gibi semptomlara yol açabilecek faaliyettir.
saçlarınız normalde düz ve ince telliyse harika şekil aldığını göreceksiniz.
ama yine de (bkz: evda denemeyiniz)
(bkz: trafiğe kapalı alanda çekilmiştir)
kısacası tehlikeli.
ertesi gün uyandığınızda, tıkanmış bir burun ve baş ağrısıyla yeni güne "merhaba" demekte zorlanabilirsiniz.
en azından saça bir şeyler sarıp çözülebilecek olan sorundur.