bugün

Kpssye girip tayin cikan yere gidecegim ordanda birini bulur evlenirim. Bu kadar basit. En basiti.
Bir sanat tarihi talebesiyseniz üstelik; gübrelerden gübre beğenin.
Bir üniversite daha okuyup ertelenebilecek sorundur.
her iibf öğrencisinin katıksız sorunsalı geldik gidiyoruz okeye 4. oluyoruz .
AÖFte okuduğum bölümü dörde tamamlamak.
Etti 2 yıl. Üstüne benim lisansı belki yüksek lisans yaparım en olmadı ücretli öğretmenlik. Yani evde oturmak yok.
bildiğin kahverengi boku yiyeceksin hiç kasma.
iyi bir üniversitede okumayan öğrencini sorunsalıdır belki de istediği bölümü kazanamamıştır.
büyük ihtimal öğretmenlik okuyordur.
içimize çöken buruk düşünce.
Lise mezunu kodaman abiler (patron)
4 yıllık örgün üniversite mezunu,
Akıcı ingilizce konuşabilen,
Sap, erpdeneyimli
En az 5 yıl deneyimli
askerlikle ilişiği olmayan,
Sigara kullanmayan,
30 yaşını aşmamış

kriterleri içeren iş ilanlarını kariyer sitelerine verecekler sizde başvuracaksınız, akabinde sizi arayıp adres tarifi verecekler laf arasıda ücret beklentiniz nedirdiyecekler sizde bu kadar özelliğim var 2.000 den başlatsınlar ilersine bakarız dersin, karşıdaki ukala ve cahil kişi kahkaha atar ve küfret eder gibi biz 900 tl düşünüyoruz der.
Hah o zaman istedigin küfrü edebilirsin.
yüksek yükseek lisanslara ev kurmasınlaar. *
üniversiteler artık lise seviyesinde olma sorunsalıyla bir tutulan trişkadan teyyare şeyler bunlar.
açıkçası 1990 ve sonrasının ülkemizde bir boka yaramadığı gerçeğini gösteriyor
üniversitedeyken pekte cevap aranmayan sadece sorulan bi sorunsal.
kimseyi o boşlukta bırakmasınlar yaa okul hiç bitmesin eğlenceli üniversite hayatı devam etsin ne olur. üniversite bittiğinde hiç boşluğum kalmadı hemen atandım ama hala devamsılık haklarımın olduğu derslerin sabahları uyanınca yahu devamsızlık hakkım var yatayım bari dediğim günleri çoooook özlüyorum. çalışırken hep çalışma hakkınız oluyo çünkü.
önümüzdeki sene içine gireceğim trip. kpss ales ne varsa gireceğiz artık.
(bkz: sınav)
it gibi eşek gibi kpss kasacaksınız ezikler. Ne yapacaksınız ya başka vizyonsuz amcıklar?
Sabancı da üst düzey yönetici olacağınızı mı sanıyorsunuz? Sen tut gazetecilik oku sonra kpss den polis olma peşine düş. Orman bekçisi ol. Yarak kafası ol.
Akıllı olun hayat üniversitesi okuyun. Bi sike yararsınız. Cebiniz para görür. Aylık 3.000 tl memur maaşı alıcam diye göt baş yırtmazsınız.
dinamitiniz icinixdeyse korkmayin her yerde patlar iş bulursunuz.pısırık özgüveni olmayan iki kelimeden bir cümle çıkaramayan bir tipseniz o b.kü yedirtirler yersiniz efendim
kpss puanı hazır olan ben için sadece diplomaya bakan gerçektir.
sağlık sektörü iş yapar işşiz kalmazsın dediler geldik 5 yıl oldu. tamam ataması var doğru ama bide okumasını görseniz.
yalnızca vize konuları 26 nottu.
Stajda bırak parayı, yemek bile vermiyorlar.
Merkezi yemekhaneye yürüdün sıra bekledin yedin geldin diyene kadar 1 saat geçiyor.

Senin tuzun kuru tabi atanıcan diyenler bana değil devlete yansınlar.
Ben mi atamıyorum sanki sizi.

ben de isterim ki üniversite mezunu kimse işsiz kalmasın...
çok çeşitli ve güzel bokların beklediğini hatırlatmakla katkıda bulunmak istediğim sorun.
kpss'ye girenler ağır gerizekalıdır net.
üniversiteye başladığım ilk sene insanların bana bitirince ne yapacaksın sorusuna karşılık net bir cevap veremediğim bir bölümde okuyorken 2. sınıfta üniversite sınavına tekrar hazırlanıp iş garantisi olan bir meslek seçmeye karar vermeme neden olan sorunsaldır. insanı yer, bitirir.
Öleceksiniz. Çünkü okul her şey mazallah. Işin sonu kötü olursa kesin ölüm var ucunda.
şu aralar çok düşündüğüm eylem. güzeldik biz böyle ya.
güzel bi sorunsal. Düşündükçe boşluğa çeken. Askere gidilip gelinmeli önce. Sonra düşünülmeli. Hayat bu yicek ekmek illaki var.
(bkz: TUS) hemen ardından gelecek olan sonuçlara göre görev atamasının ne kadar doğuda olacağı telaşesi.