bugün

entry'ler (22)

dünya yıkılsın yerine cennet yapılsın

cennette her bişi olsun ama öyle yalancı cennet olmasın.

sözlük yazarlarının ruh halleri

depresyondayım... unutuldum aldatıldım işte tam öyle bir ruh hali.

avrupa ve amerika islamiyetle hamiledir

kıyamet alametlerinden biridir müslümanların kafir kafirlerin müslüman olması. Ayrıca insan sadece dert ve sıkıntıdayken dine sığınmaz inançlı kişi en mutlu anında dahi başını secdeye koyar ve bunun için rabbine şükreder.

bir insanı nasıl sevdiğimizi unutmak

Abartı gelecek ama ne bok yerse yesin hala şu gün şu dakika hala onunla güzel anılarımıza tutunmaya çalıştığımdır. Sevgimi unutmak diye bir şey imkansız benim için yıllar sonrada ben bir şarkının sözünde yada yeni doğan güneşte seni bulur ve hatırlarım.

ak saray yıkılsın yerine cami yapılsın

Ak saray yıkılsın AVM yapılsın en iyi yapılan şey o nasılsa.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

incir reçeli 2
Filme ayılıp bayılan çok sevmedim desem yalan olur da gerçekci bulmadım benim tanıdığım erkekler diri kadına sadık değilken filmdeki adamın ölü kadına sadık olması ne kadar gerçekçi tartışılmaz direk gerçek dışı.

yakışıklı erkek

yakışıklı erkek benim olandır gerisi çirkin.

üniversiteden sonra ne bok yiyeceğiz sorunsalı

kimseyi o boşlukta bırakmasınlar yaa okul hiç bitmesin eğlenceli üniversite hayatı devam etsin ne olur. üniversite bittiğinde hiç boşluğum kalmadı hemen atandım ama hala devamsılık haklarımın olduğu derslerin sabahları uyanınca yahu devamsızlık hakkım var yatayım bari dediğim günleri çoooook özlüyorum. çalışırken hep çalışma hakkınız oluyo çünkü.

çiçek alan erkeğe uzaylı gibi bakmak

çiçek alan erkek bulunmuşda uzaylı gibi bakan kızlar mı türemiş tövbe yarabbim.

otobüsteki bayan

karadeniz fıkrası gibi bir durum yaşamışşsın kesin karadenizlisin sen onlarda bu tür hazır cevaplılıkla fazlasıyla bu tür olayları yaşıyorlar.

günün şarkısı

Hande YENER-Naber gelmedi senden bi haber merak ettik öldün mü kaldın mı endişelendik bu hayat çok zor hele yalnızsan düşünecektin onu başında NABER.

hayatta her şeyden muzdarip olan insan

hayatta her şeyden muzdarip olan insan arkadaşım senin sıkıntın ne ki her şeyden muzdarip oluyosun böyle insanların tek sıkıntıları kendileri bence arkalarına bakmadan kendilerini terketsinler zira böyle giderse dünyada onlara mutluluk yüzü yok.

işe yaramayan insanlar

işe yaramayan insanlar mı hıımm bi düşüneyim bakayım tabiki sevgili kocam.

sözlükten kız düşürdüğünü sanan tipler

yorumlardan anladığım kadarıyla imkansız bir durum değil sözlükten mız düşürmek hatta bence başlık değişsin "sözlükten kız düşüren tipler" olsun zira düşmeyen kız çok az kalmış gibi bir his var içimde .

en tatlı uyku

en tatlı uyku sevdiğin insan sana sarılmışken, nefesini hissettiğin, güven ve huzur içinde uyuduğun uykudur.

öğretmen maaşlarını geçmesin

öğretmen maaşı deyip geçmeyin gerçekten insan yetiştiren ömrünü bu mesleğe adayan kişilerin hakettiği kesinlikle bu gün aldıklarının kat kat fazlasıdır. milletin sorununu çözeceğiz diye göreve gelen ve meclis koltuklarında uyuyarak adeta bir koyun zihniyetiyle sürü psikolojisine kapılıp kendine ait bi kararı fikri olmayan insanlardan az bir maaş alması öğretmenleri kesinlikle çok üzücü bir durumdur.

kışın en güzel yanı

kar yağarken kestaneleri kuzunede pşşireceksin çayıda demliceksin üzerinde yanında en güvendiğin yada sevdiğin biri olacak yoksa öyle biri yalnız otur be adAm işte kışın en güzel yanı.

sevgilisinin yüzünü yiyen adam

açlıktan mı yoksa psikopatlığından mı yaptı bunu allahım yarabbim ne yorum yapılır ki buna şimdi Allahım sen bize yüzümüzü yemeyecek sevgili nasip et sübhaneke dinimiz amin.

bakireliği önemli yapan düşünce

takıntılı erkeklerin en önemli meselesi daima bakire olmayanı arayıp tam da evlenecekleri zaman yaa banane illa bakire olsun diye tutturan haysiyeti şerefi sıfır sözde adamların tek takıntısı. şunu bilir şunu söylerim namus iki bacak arasında aranmaz ayrıca be adam bakirelik bile tek sefer için geçerli sen neyin peşindesin.

yalnızlık aforizmaları

öyle yalnızım ki şu sıralar ben bile benden gitmişim.