entry'ler (349)

yapılacaklar listesi

O kadar saçma ki anlamı direniş olan bir isim duymuştum rafika mı ne ama ismin ne olduğunu unuttum.Şu ismim öğrenmeyi başa aldığım yapılacaklar listesidir.Bilen varsa müteşekkir olacağım.

halkla iliskiler ve reklamcilik

Bu bölüm için şu üniversiteyi kesinlikle kazanmalısın altyapsı çok sağlam diyeceğiniz bir üniversite var mı arkadaşlar? Bölümle ilgili fikirlerinizi de bekliyorum.

yalamaktan zevk alınan şeyler

Pul olabilir.

1990 doğumlu kızlar

Evlenmedilerse yavaştan evde kalma telaşının başladığı kızlardır. Ben öyle tahmin ediyorum yani yanılıyo da olabilirim

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Sürprizden anlayam birilerinden yardım için mesaj bekleyen yazar olabilir. Benimdir mesela

bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlama yolları

Bazı kızların sevgilisi olduğu halde sevgilisi yokmuş gibi davranmasından dolayı erkeğin sonradan göt gibi kalmamak için aradığı anlama yollarıdır. Kız var mı yok mu belli etse böyle bir yola gerek kalmaz haliyle. Erkek de var mı yok mu stresinden kurtularak eğer varsa sohbeti keser yoksa sohbete daha bir şevkle devam eder.

lys edebiyat 50 net

Bir sayısalcı olarak 40 yapmıştım zamanında. Tm ci için kesinlikle yapılabilir diye düşünüyorum.

siya siyabend

Şu cahillere bak dünyanın sahibi onlar sözüyle beni etkilemiştir. Gerçekten anlamlı bir parça.

erkekler ağlar mı

Ağlar ama bunu kendisinden başka gören olmaz. Yaradılış gereği güçlü görünmek zorundadırlar çünkü. ne kadar derdi varsa içine atar kimseye yansıtmaz kolay kolay. Eğer ki karşı cins olarak size bu yanını açabildiyse kendinizi gerçekten şanslı olarak görün ve sizi bunu gösterecek kadar önemsediğini değer verdiğini bilin.

devlet bahçeli nin fobileri

Çayın demlenmemiş olması olabilir.

sigara içerken gelen sigara yakma isteği

Ben de hiç olmamış istek.Öyle bi istek olmadı ama küllükteki sigarayı unutup 2. bir sigarayı yakmışlığım var

milletçe alkışlıyoruz

Hesaplara göre herkes aynı anda alkışlarsa dünya yörüngeden kayıyormuş.

hoşlanılan erkeğin masasında ki tuvalet kağıdı

Masa Bilgisayar masası değildir umarım olayıdır.

yemimi suyumu ver bana yeter diyen kız

Olmayan kızdır. Bunu hayvan bile demez.

kızların bayıldığı erkek jestleri

Ona çiçek gönderin.görsel

yanında olsam senden başkasına bakmam diyen erkek

Yanında olmadığında başkasına baktığını itiraf etmiş olan erkektir.

onuncu nesil den sonrası silinsin kampanyası

Altıncı nesil olup da eksilerde olan yazarın utanmak yerine başlattığı saçma kampanyadır. Eskilerden oldun diye daha mı zekisin sanki aq yerinde.

yazarların kıskançlık seviyesi

Kişiye göre değişecek seviyedir. Karşıdaki kişiye hissetiğinle doğru orantılıdır bu kıskançlık. Benimkisi ise maksimum seviyede.

retrica kullanmayan kız

ios ya da android telefonu olmayan kızdır.

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

Kendimi şu an kiliseye giden hindu gibi hissediyorum.