bugün

bizzat şahit olduğum olayı aktarayım. sadece yorumsuz demekle yetiniyorum.

şimdi kendilerine ülkücü diyen bu zevat, gazi üniversitesinde kurt sürüsü gibidir. her bölümün bir reisi vardır ve bunlar da resmen, terör estirdikleri, haydutluk yaptıkları ve sikimsondrik bildiriler yayınlayıp durdukları için kendi sınıf arkadaşları tarafından da sevilmez bunlar. kendi kendilerine yeterler zaten bu kapalı topluluk.

bunların asıl yaptıkları şey açıkça "ahlak polisliği" dir. çünkü, kampüste el ele tutuşan bir çift, küpeli bir oğlan, mini etekli bir kız, ramazanda oruç tutmayan birisi gördükleri mi bu heriflere inme iner. nedendir bilinmez çok birşey sanarlar kendilerini. hukuk devletinde yaşarsın da bu it sürülerine nasıl izin verirsin? adamlar resmen maganda! üniversitede adam dövmek de neyin nesi? bu mudur sizin ülkünüz?

ulan hadi adamı dövdünüz, bu ülkücülük kitabında sayfa 123456789765432, paragraf no 567754354 da yazılı, hatta numarasını da vereyim 8765432456789!.. gidip bakın görürsünüz. neyse işte buna göre adam dövmek serbesttir. adamların otorite kabul ettikleri genelde çok sivrilmeye çalışan gerizekalı tiplerden oluşan bir reisleri var ki, bilge han'dır kendisi, o ne derse o olur, reis bir kişi dövülecek dedi mi, zaten bu toplumda, toplumdan dışlanmış olan it sürüleri de atlar abaza gibi!..

neyse arkadaşı kız meselesi diye dövdüler. ulan utanmaz sıkılmaz, sevenleri ayırmak sana mı düşüyor yavşak. hem kızı korkut ayrılmasını sağlamaya çalış, sonra çocuğu çek wc'ye patakla. hem de gururu kırılsın diye kendisinden küçük, kısa bir pisliğe pataklatmaya çalış!.. bu şerefsizlik değil de nedir?

bu kısa, tıfıl, abaza ülkücü delikanlı da dayak yiyen çocuğun sevdiği kızı seven bir odun olduğu için daha beter bir rezalet arzediyor. bu utanmazlık sıkılmazlık nereye kadar? evet benim saf arkadaş ve onun gibi binlerce,gözü devletten ve can sıkıcı bürokrasiden korkan anadolu genci sayesinde, bu sürü hala uluyor ve milleti rahatsız etmeye devam ediyor!!!

velhasıl-ı kelam, artık savunacağınız bir ülkü yoktur, zaten bu işi bu halk kendi içinde yaşatıyor. sizin gerizekalı ve çağdışı dayatmalarınız ile insan ancak milletinden soğur. dininden de soğur mu bilemem, çünkü sizler gibi gerikafalılar yüzünden insanlar Allah'tan peygamber'den soğumaz, diye ümid ediyorum.

not: lafım hepsine değil, yarası olan eksiler.

not 2: düşüncelerimiz taban tabana zıt olduğundan tanıdığım iyi kişi yok bunlar arasında ama illa ki vardır iyi birileri. onlar beğenebilirler.

edit: eksileyenler için birinci not yeterli sanırım. giriyor demekki abi, küçük bir yazı adama giriyor!
gazi üniversitesi'nde yıllardan beridir süregelen şerefsizliktir. rektör de bunlar gibi olduğu için ses çıkartmaz. bizzat benim arkadaşım reis'ti, geçenlerde devir teslim gibi salak bişey yaptılar. tabi bu onun da şerefsiz olduğunu göstermiyor değil. bunlar bir de adamı döverler sonra hatasını kabul ettirip helallik alırlar, bizzat şöyle bir olay anlattı kendisi.

o: o
ben: b

o: hacı adam gelmiş son sınıfa hala top sakal bırakılmayacağını öğrenememiş.
b: ee suç mu?
o: kardeş biz yahudi değiliz, müslümanız, bizde öyle gevşeklikler olmaz.
b: ee naptınız?
o: 15 kişi girdik şimdilik, kesmezse yarın yine giricez.

(ertesi gün)

o: hacı adam kesmiş sakalı, söyledik, hatasını da kabul etti, helallik aldık, özür de diledi bizden
b: ee delikanlı mısınız siz şimdi?
o: adam olsunlar
b: bsg ya gidiyorum ben
o: ...
b: ...
bir adama birden fazla dalmanın erkeklik olduğunu sanan müslüman ülkücülerdir. ama tek görüldüğü zaman ise öldürülesiye dövülesidir gavatı.
kadin ruhundan anlamayan odunlarin olusturdugu, kendileri kiz tavlamayi bile beceremeyince yapanlari cekemeyen ucu, besi bir araya gelmeden adam dovemeyen kalaslarin kendilerince yapmaya calistigi eylem.
kaşındaki piercingi görmeden, küpe takanları uyaran, ülkücü olarak bilinen yaratıklardır. boş varlıklardır. şu hayatta olmaları ile olmamaları arasındaki tek fark insanlara verdikleri rahatsızlıktan başka hiç birşey değildir. yaşamamalarını tercih ederim. vasıfsız pezevenkler.
şöyle bir olay da geçmiştir. ahlak polisliğini sadece aldıkları maaş için yaptıklarını o zaman anladım. aslında bu olay ahlak polisliğini aşmanın en bariz örneği:

tarih: xx/xx/xxxx
yer: xxxx xxxxxxxxxxxxxx/ kampüsü
zaman: xx:xx:xx:xx

oyuncular: reis ve amelesi.

aylardan ramazan ayıdır ve herkes oruç tutmak zorundadır(!), ama olaya bak ki sen kampüste neden tutmadığı bilinmez, bir genç oruç tutmamaktadır:

amelesi- reis bilmem ne fakültesinden, çömün birisi oruç tutmuyor!!! (yeni başlamanın heyecanı ile gözler kanlı, ateş saçıyor!!!)
reis- tamam çayımı içip geliyorum... (sakin ve yavşak bir tavır ile...)
Ramazan da oruç yiyenlere dayak atıp , köşede döner yiyen mongollardır.
işin ilginç tarafı reis dedikleri bitkilerin mutlaka güzel sevgilileri vardır.

yani kendileri sevgili yapıyorken ahlaksız olmuyorlarmış.*
Miletin kız arkadaşına karışıp okulun en kaşar kızlarıyla çıkan, ramazan ayında kantinleri kapattıran ( özellikle mühendisliklerde) bi kişiye bi araba giren kendine güveni olmayan, ilerde tek kaldıklarında çıktıkları yere sokulmaları kuvvetle muhtemel olan pasiflerdir.
ilk zamanlar sinsi sinsi yaklaşırlar , yardımcı oluruz ayaklarına yatarlar. şehir dışında gelmiş saf arkadaşlarımızda ortam kurmak amacıyla hemen atlarlar. yapmayın diyorum hobi olarak da yapmayın gençler.
ülkücü işte fazla söze ne hacet uzak durmalı.
geçen sene itü'de eşcinsellerin haklarını savunan bir grup gence odunla dalmışlıkları vardır.
Düzeltilmesi gereken ahlaklarını unutmuşlardır.
insanlar bu gibilerini gördükçe devletinden milletinde, hatta inancından bile soğur. her üniversitede aşağı yukarı var bu tiplerden. ramazadan yemek yiyen öğrencilerin olduğu kafeyi basıp camları aşağı indirdikten sonra köşeye geçip sigara yakan tipleri de gördü bu gözler.
ahlak polisliği eğlencelidir. sadece belirli bir siyasi görüşü olan kesime hitap etmez. topluma katılması zorlanan her birey bir ahlak anlayışına sahip olması gerektiği düşüncesiyle yetiştirilir. ister bir kabilede yetiş ister ülkü ocaklarında istersen taş fırında... yetiştirildiğin şekilde yaşarsın, şekillenirsin, nefret edersin ve o kalıbın ahlak bekçiliğini yaparsın. çünkü sen busun. toplumda yer edinmeye çalışan beraber oturan beraber yiyen beraber sevişen ve beraber ahlak polisliğine soyunan. üstelik gizliden gizliye ırkçısın. herkes birilerinden daha üstün olduğunu düşünür (tabi ki en değil dostum sen bir meleksin). nefret duygusuyla takım tutuyorsun hergün küfrediyorsun çünkü etrafındaki insanların küfretmesi sorun değil eğer olsaydı sende küfretmezdin. gerekli koşullar sağlansaydı bir adamı öldürmeyeceğini mi düşünüyorsun... tabi ki vicdan vardır tabi ki insanlık ölmedi. vicdan ona şeker verip istediğin zaman susturabileceğin mızmız bir çocuk. insanlar kötüdür. ahlak polisliğini eğlenceli kılan şey de kendini diğerleriyle karşılaştırıp daha iyi olduğun ve daha fazlasını hakkettiği düşünmeni sağlamasıdır. yazdıklarım sıvıdır konuldukları olaya göre şekil alır. ama sen ne demek istediğimi anladın.
üniversitelerin en orospu evladı grubunu bu grup oluşturur. ikincisi terör yandaşları üçüncüsü ise radikal dinciler hani filistin de filistin diye ortalarda dolaşan tiplerdir.

edit : orospu çocukları rahatsız!

edit2: o kişi! ve kişiler burda ki anlatılan kepazelikleri yaptığı için üzerine alındı ve rahatsız oldu. bu da ne kadar yüzsüz ve katıksız orospu evladı olduklarının göstergesi daha.

edit3: göte göt denir orospu çocuğuna da orospu çocuğu denir. demagojiyle bu is ortulemez. aliniyorsan orospu cocugusun demek.

edit4: bazılari ancak kendini kandirir. kimin neye ne dediği ortada ki ben yanar donerlik yapmıyorum. ben üniversiteye okumaya gittim karı kız için değil. bu iddia da bilinc altın. herkesi kendin gibi sanma ki kız da erkekte razı ise size bok yemek düşer. işte sizin gibiler böyle mahalle kariligindan öte geçemiyor. hadi bu laf salataligi ile insanın zekası ile dalga geçtin. bari kendi zekanla dalga geçme. bu laflara inanıyor isen diyecek fazla söz yok.
Bireysel takılan orospu çocuklarına dert olmuş, anlaşılan.

Edit: orospu çocuğu kendini iyi biliyor!

Edit 2: o kişi veya kişilerin yaptığı birilerine göre kepazelik, birilerinin yaptığı da onlara onlara kepazelik gibi gelebilir. Tartışılabilir.
Ama bir guruba veya fikire küfür edildiği zaman alınan insan başka, orospu çocuğu denildiği zaman kendisini ortaya atan, nokta atışı küfüre alınan başka.

Son edit: ben alınmadım, çünkü alınacak bir faliyet yapmadım.sacede ortaya 3. Tekil şahıs içeren entry girdim, sen atladın. anneni seviyorsan daha fazla uzatma. orda burda karı kız peşinde koşup dayak yiyip burada vik vik yapma.
sik kafalı yavşak ve korkak itlerdir.

bunlar arasında mhp'yi satıp, akp'ye oy veren çok çıkar. öyle milliyetçilerdir it oğlu itler...
bu şerefsizler varya, versen kendileri becerir o kızları. kendileri hanzo grubunu oluşturdukları için zaten ezikliklerinden bunu yapıyorlar.
okula yeni gelmiş kızlara gidip, bacım bi asılan olursa rahatsız eden olursa haberimiz olsun derler. neden derler?
sana ne? olursa olur sen kimsin pezevenk! kıza yol yapıyor şimdiden dallama.
bende üniversiteye gitmeden önce sever sayardım ülkücü gençlik falan filan.
sonra okulun ilk senesinde yurtta iken bi kaç arkadaşlar yemek sırasında münakaşam olmuştu. ikimizde daha çaylak üniversiteli.
ama onun arkasında ülküdaş abileri varmış meğer.
sonrasında olaylar başladı tabi. odaya 8-10 kişi gelip tehdit etmeler, yemekhanede kantinde okulda önümü kesip bi yanlışımı beklemeleri. hee sonra ben olayı dernekte ki bütün tanıdıklarımı devreye sokarak hallettim belki ama bu herifler yüzünden .. neyse zorlamıcam arkadaş neyi değiştirebilcen.