bugün

sözlükte özelden mesajlaştığın yazarın nickinden tahmin edememenden ötürü bayan olduğunu anlayamamandan kaynaklanan sorunlardır. erkek olduğunu düşünerekten rahat rahat kaşıya kaşıya konuşursun ben bayanım dediğinde de hemen bir toparlanma bir kibarlık gelir allah tarafından biraz daha incelsen kırılcak pozisyondasındır ;

+ tebrikler guzel yazmıssın.
- eyvalla kardeşim saolasın.
+ nerden aklına gelmiş yahu öyle?
- nerden olcak amk bisürü hayvan var etrafımda biraz gözlem yeter az mı öküz var.
+ aynen bende bir bayan olarak cok zorlanıyorum bazen.
- aaa! bayanmısınız? hanfendi cevremiz malum kötü insanlarla dolu inanılmaz üzüyo beni nasıl anlatsam içim parcalanıyo efenim. ( yavşaklık diz boyu kızı duyunca )
bayan yazarların bu durumda yapacağı iki şey vardır; ya hiç cevap vermeyeceksin yada erkekmiş gibi muhabbete devam edeceksin. ikincisi her zaman daha eğlenceli. insanın erkek olup muhabbet edesi geliyor.
düşüncelerini cinsiyete göre yansıtmanın doğurduğu sonuçtur. insan ne düşünüyorsa nasıl bir hitap şekli varsa öyle kalmalı. eğer hitap şeklinin kötü olduğunu düşünüyorsa bunu erkek kadın ayırt etmeden düzeltmeye yoluna gitmeli.
genelde karşı tarafın bir süre sonra belirtmek zorunda kaldığı durumdur.

- "hacı o değil de !"
+ ben hacı değilim. ben kızım. ihihihihihih
-ben bayandım aslında
-ne kız mı nerde o hücum

"kız" lafını duyunca 180 derece dönen kişilik.
--spoiler--
- hacım çok kıyak muhabbet oldu.
+ eyvallah hocam her zaman. *
--spoiler--
bir adanalı yazara " götümün kenarı " ifadesinin adana'casını öğretirken başa gelendir.
eğer siz de kadınsanız sorun olmayan durumdur.
Benimde basima gelmis olaydir. Karsi cinsini yani benim tarafimi evire cevire cekistirdi, ben de destekledim evet yuru kocum dedim. Hala anlamadi. *
+ panpa bu entry güzel. demokrasi diye insanları mahvettiler.
- aynen, yarın bize ne olacağı da belli değil.
+başımızda bu sikikler varken her şey olur, yakın da zinayı da getirirler elimizi sikeriz amq.
-sen bu kafayla elini çok sikersin, bir bak nickimin altında ki entrylere. belki verirdim sana ama geçti artık eheh.
+kem kum yapma etme...
rezillikten ziyade nimettir. sonrasında ise,
- burası kasıyore msn var mı?
ya kadar gidebilen rezilliktir. *
(bkz: özel mesajlaştığın yazarın erkek çıkması rezilliği)
-ne kadar güzel entry, sizin mi?
+evet =)
-maşallah, allah bağışlasın
+teşekkür ederim, yalnız ben bayanım
-hadi ya, rezil oldum, resmen rezil oldum =(
+ne alakası var ya?
-ya sus sus, bayanmışsın amk, şu rezilliğe bak =(
+...

(bkz: rezillik)
sözlükten soğuma nedenlerinden biridir. insan kendini bir an sapık gibi hissedebiliyor bu yüzden. iğrenç. başıma çok geldi ve bundan nefret ediyorum.
önce kütük olarak konuşmaya başlamak, bayan lafını duyunca da tornadan geçerek küldan gibi incelmek. çıtıpıtı kırlmak, yavşamak ta yavşamak.
yağız:olum vallahi sorma a.....k..... lan ne adamsın sen ya
burcu:ben bayanım biraz daha nazik olursan sevinirim
yağız:ne demek tabiki ben anlamıştım zatende şaka yapıyordum neyse siz neler yapıyosunuz bakalım keyifiler iyi
geçenlerde karşılaştığım durum. güzelce mesajlaşırken bir anda mesajlaşmayı kesti kendisi. kendisine yazdığımı falan düşündü herhalde. *
seviye düşük konuşulmadığı sürece dert edilmemesi gereken durumdur. her ne kadar gerçekçi gibi görünse de, sanal ortamda olunduğu unutulmamalıdır.
öküz gibi küfrederek konuşursanız, ne kadar sanal olursa olsun o yüz kızarmasını yaşadığınız duygu. oysa sanki karşındaki küfür etmiyo monakolu.*
rezillik değildir. erkek çıkınca noluyo da gardaş.
tam gazı almışsın yürü be şöle rahat rahat mod yok millet yok samimiyet ayağına iki ortaya savurayım küfür espirim şahlansın deyip sonra mala bağlamaktır ki karşılık gelmemesini de ona yoran zavallı yürecikleride unutmayalım. yapmayalım böle lütfen en azından 'yine kız' yazsanız anlarız.
ulan bayan diyince bizim türk erkeğinin kafada en kötü penelope cruz, iyice abazaysa stoya falan canlanıyo. bak valla yeminlen ha.

ya olm sen ben gibi göbeğini poposunu kaşıya kaşıyo oturan, saç baş dağınık yer yer 1.60 boy 70 kilo tipler neticede. bayan diyince yanlış anlama olmasın.

hayır kızlar size lafım yok * beklentiyi yükseltiyo çocuklar sonra böyle bayan mı olur diyip üzülüyolar o bakımdan yani.
tüm gelen mesajlara aynı derece saygılı davranıldığında herangibi sıkıntı olmayacaktır.
genelde erkeklerin karsi tarafin bayan olma ihtimalini akillarina bile getirmemelerinden kaynaklanir bu durum. Ama kesinlikle getirmezler. Kesinlikle. Kesin.
eğer cinsiyet ayrımı yapmadan konusulursa yaşanmayacak rezilliktir. erkek erkeğe ana avrat soy sop gidiyorsa bence bir kadınla konusurken kadında bu tutumundan haberdar olmalıdır. zaten kibar olmayı beceremiyorsunuz çok komik oluyor hele o kadın olduğunu anlayıncaki değişme .