bugün

entry'ler (487)

kızla ilk buluşmada şekersiz kahve içme rezilliği

Vayy be 8 sene olmus yazali dedirtir insana..

cebimdeki yabancı

(bkz: cebimde kelimeler)

kızla ilk buluşmada şekersiz kahve içme rezilliği

ne günlermiş dedirtir. 6 sene olmuş yazalı.

cebimdeki yabancı

güzel bir flim olduğunu duydum ancak izleyemedim varsa bilen link atarsa sevinirim.

irem derici

anasının karnında 5 dakıka daha dursa komple agız olarak dogacakmıs...

rehbere kayıtlı fantastik isimler

(bkz: işi düştü)

anın görüntüsü

(bkz: yaran yanlış okumalar)

beşiktaş

onun forvetle bır derdı yokmus. bilirkişi amınoglu

sharon stone ile yatıp aydan şener ile uyanmak

(bkz: #29085401)

ayy aşkım köpüş alalım mı diyen sevgili

(bkz: ay askım sikiş yapalım mı)

sakız dedı sakız

türk tarihinin en iyi 5 sporcusu

(bkz: #33054427)

(bkz: #31730785)

kenan sofuoğlu

bu kadar geri zekalının oldugu ülkede tabıkı 4. lig te yarısıp kazanıp basarılıymıs gibi gözükecek. aksi hayal dahi edilemez.

hayata dair iç burkan detaylar

dün aksam arkadasımla pantolon almaya gittik. girdik avmye basladık denemeye. ılk ben denedım giydım bel tam oturdu götü guzel sardı. tabi pacalar halıyle uzun geldi. kadın ölçtu iğneledi verdi terziye yarım saate hazır olur dedi. arkadasın pantolana gectik. denedi cuk oturdu. lan bi baktım ne göreyım. pacalar tam amk hic kesilmeye gerek yok. pantolonu bıldıgın adama özel yapmıslar gibi. ben sok tabi. lan dedim nasıl olur kestirmıcenmı sen dedim pacaları? ben hatırlamıyorum bu gune kadar paca kestirdigımı dedi. herif 1.85 ben 1.73 amk. bir üzüldümki anlatamam amk. resmen hayata küstüm bu yasımda. bildiğin kısaymısım yeni anladım.

kenan sofuoğlu

allah kitapla kafayı yemiş kişi. o sevdiğin allahın kardeşlerini yeni doğmus cocugunu elinden aldı. ne sevgiymiş be. he pardon size göre bu bır sınav sınanıyosunuz di mi.

karekter desen zaten sıfır. bu adam değilmiydi hakan calhanoglu bunun numarasını tanımadı diye bütün türkiyeye servis eden.

basarı desen zaten yok. hala 17 yasında cocuklarla yarısıp sampıyon oluyo 3. lig kırmızı grupta

9 şubat 2016 amedspor fenerbahçe maçı

Uygar Mert Zeybek in kesinlikle takımla beraber götürülmeyeceği maç. o riski alamazlar.

pantolonun kırılması

az önce rusyadan amcam aradı pantolonu yıkayıp kurusun diye asmış 1 saat sonra alayım demiş catır cutur kırılmış elinde kalmış. buda böyle bir anımdı.

sarhoş halde işerken matrix haraketi yapmak

istemsiz oluşur. dengede duramamaktan kaynaklanır. 2 senedir dalga gecen arkadasları sikmek gerekir. özellikle matrix lakabı takanları götten afedersiniz.

nefes alırken burnuyla ıslık öttüren tip

bizim bütün sülale amk. sarkıya eşlik eder gibi sesler cıkarıyolar burunlarıyla. sordum kimse cıkardığı sesin farkında değilmiş.

penaltı kuralının kaldırılması

kaldırın kurtulun amk imza falan toplayın yürüyüş yapın. aksamdan beri yediniz birbirinizi.

orospu kenan

(bkz: olmazsan olmaz buyumez çiçeklerim)