bugün

Bu neyin kafasıdır. Böylesi bir durum ne zamandan beri rezillik olmuştur.
inanır mısınız, 6 ay lafladım biriyle. kanka panpa olduk. sakallarımızı yolmasına iddialaştık, bir günde kaç karıya asılırız şeklinde cebelleştik. gel gör ki bu yavşak hatun kişisi çıktı. gel de skme belasını. ekledin donuza, daha da görmüyom yüzünü.
hatun kişisiyle edilen muhabbetin sonunda erkek olmadığını anlamaktır.
Bayan ne lan.öyle bi şey buralara ugramayalı cok oldu.burda sözlük kızı var.böyle biraz şeyimsi.
Sözlükte kız mı varmış. Swh.
kadınların, pardon bayanların erkekleri aç kurt olarak görüp, kendilerini insanoğlunu devam ettirecek son kadınlar olarak görmeleri sonucu oluşan rezilliktir. ne rezelati canım şanstır o.

https://youtu.be/z7TAVkdL2nA?t=29s
işte bunlar karakteri oturmamış kişilerin özelliğidir.
kardeşim neysen o.
insan her yerde edepli olur sadece bayanın karşısında değil.
insanın tek bir karakteri vardır kişiye göre değişmez yok değişiyorsa zaten karaktersizdir.
beni kimse yanlış anlamasın bilin diye söyledim.
(bkz: gardaş sana ne lazımdı)
Ulam niye rezillik olsun dedirten başlıktır. Bayanlar yemiyor, sakin olabilirsiniz. Ama bayanlar siz korkun çunku buradaki çoğu erkek aç kurt gibi. Adeta avlanmayı bekliyorlar.
rezilliği değil de şaşırtıcılığıdır.
nickinden cinsiyet çıkaramadığım özel mesajlaştığım 2-3 kişi ile daha önce oldu, ben asker arkadaşı gibi konuşurken bayan çıkınca bi afalladım, bi şaşırdım biraz kıvırıp bi de özür dileyip olay yerinden utançla uzaklaştım.
bayan yazarların bu durumda yapacağı iki şey vardır; ya hiç cevap vermeyeceksin yada erkekmiş gibi muhabbete devam edeceksin. ikincisi her zaman daha eğlenceli. insanın erkek olup muhabbet edesi geliyor.
bokunda boncuk bulmuş gibi sevinen abazan için verilecek örnekleme.
Bayanın bayana yavşaması kadar acı olamaz. Cinsimden utandırıyorsunuz hanımlar yapmayın. Cilve yapıcam diye ulan ya. Bayanlar mesaj atmasın mk. ilgi şeyime girmiyosunuz.
Bana mesaj atan bir kaç yazarın yasadıgıdır. Beraber kız kaldıralım diyen bile oldu. Erkek değilim ayrıca lez de değilim diyince anlaşıldı.
Benim için hiç fark etmez.burası sanal olduğu için karşımdakinin cinsiyetinin ne olduğunu bilemem. Belirtsede emin olamayacağım için güvenemem.dolayısıyla herkese aynı seviyede yaklaşırım.karşımdaki bayan dahi olsa ben söyleyeceğimi uygun bir dille dillendiririm.
(bkz: Yok artık daha neler) *
ben çok nadir tanımadığım birisine mesaj gönderirim öyle güldüm yarıldım diye de değil soru sorarak. neyse rahatlığı engeller. ve ben gibi yavşak olmayan yazarların yaşadığı rezilliktir. devamı gelmez konuşma kalır orda.
sözlüğü bilgi amaçlı değil, arkadaşlık sitesi, forum chat sitesi olarak gören ve kullanan yazar beyanı.
Bayan zannedilenin erkek sanılmasından hallice bir durumdur.
Kadın aslında kendine hangi üslupla geliniyorsa o üsluba ayak uyduruyor. Sen haculu girince kadın da amk ile geliyor. Sonra sen onu erkek sanıp bir daha cevap atmıyorsun. Komikli rezillikli şeyler bunlar.
erkek gibi bodozlama giren erkek yazarın utanma durumudur.
- bilmem aslında fizyolojime ters cevap veremeyeceğim.
+Pardon ben şey eee aman boşver unut sen unut hadi iyi geceler.
-iyi geceler.

Unutulduysa bir hafta sonra tekrar mesaj atılır niye aynı manzara işte bu dakikadan sonra rezillik olmaya başlar.
önce bir nick altına bakıldığında olmayacak durumdur. sözlük sakinleri kokusundan anlıyorlar efenim.
(bkz: canıma minnet)
aksine şanstır. çölde tam susuzluktan ölecekken karşına vaha çıkması gibidir.
rezillik değil bahttır. biz arayıp da bulamıyoruz adam rezalet diyor.

tabii olduğundan farklı gösteremedi kendini. o yazarı bağlama ihtimali kalmadı ya. ondan rezalet.

eqleyin.
bazı döneklerin nasıl kıvırdığına yeterince şahit olmuştur.
+ne güzel entry. siz mi yazdınız

-yok kuzenim yazmış. tanışalım mı *
güncel Önemli Başlıklar